Wpis z mikrobloga

@Wychwalany: wow, niezłe mają przebicie- dałeś mi do myślenia teraz. Ja się chyba na tą Betę zdecyduję ze względu na to, że łatwiej mi to w koszty wliczyć i nie muszę się bawić z cłem i vatem. Ale jakbyś zamawiał z Chin to daj znać- jestem bardzo ciekaw jak z jakością tego- może otworzy się nisza na jakiś biznes ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
może otworzy się nisza na jakiś biznes


@mrbox: też o tym myślę (σ ͜ʖσ)
zakup, transport i podatki dla mnie nie problem, ale jeszcze nie wiem który model i którego dostawcę wybrać

Te w Polsce to pewnie też importowane z Chin, kwestia znalezienia tego samego modelu
  • Odpowiedz
@Wychwalany: dla mnie import i wszystkie sprawy okołocelne są grząskim gruntem akurat- reszta, w Polsce to nie problem ;) Z tego co się zorientowałem to na pewno siłowniki są importowane z Chin- a reszta może być produkowana w Polsce.
  • Odpowiedz
@mrbox: zawsze można importować po jednej sztuce z 2-3 modeli z Chin i na ich wzór zlecić produkcję w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
one ważą około 30 kg więc ma to wpływ na cenę, ciekawe czy produkcja w Polsce byłaby tańsza niż kupno w Chinach z kosztami transportu
  • Odpowiedz