Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przełamałam się i pierwszy raz w życiu jadłam sushi. Teraz tym bardziej nie rozumiem zachwytu nad tym daniem. Ciężko mi nawet w tej chwili pojąć, że komukolwiek naprawdę może smakować takie gówno. Przecież to jest ohydne. Biedackie żarcie smakuje o wiele lepiej. Żałuję, że nie zamówiłam kebaba.
#niepopularnaopinia #gownowpis
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gouomp: jak Dorośniesz to ci sushi będzie smakować, gorgonzola, krewetki a może nawet i mule. To że twój zmysł smaku jest ubogi nie oznacza że kebab to rarytas książąt.
  • Odpowiedz
@gouomp:

j nie rozumiem zachwytu nad tym daniem

A co tu rozumieć? Serio tak ciężko pojąć, że jednym niektóre rzeczy smakują, a innym nie? Ja uważam flaki i bigos za ohydne, ale wiem że ludzie to jedzą, więc musi im smakować.
  • Odpowiedz
@gouomp: tyle jesteś warta

Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z
  • Odpowiedz
@gouomp: to jest tzw. "status food", na suszi chodzi się pasać swoją dume a nie żołądek ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@Droper: Nie, to po prostu dobre i zdrowe jedzenie, ale trzeba miec wyrobione podniebienie :)
  • Odpowiedz
@gouomp No nie wiem, dobre sushi jest dobre, może trafiłaś na #!$%@? knajpe. Żeby nie było, tylko raz w życiu jadłem sushi w restauracji specjalizującej się w tym, bo nie podoba mi się to, że te miejsca są tak bardzo "odsłonięte". Nie lubię jak zbyt dużo ludzi patrzy się na mnie jak jem. Wtedy też wybrałem stolik w jakiejś bocznej sali, zwłaszcza, że paleczkami niby potrafię się posługiwać, ale i tak
  • Odpowiedz