Wpis z mikrobloga

@Elszu mam od ponad tygodnia redmi 4x 3/32 global i działa wybornie. spokojnie można minimalizować apke. gps jest świetny, brak driftu. co do evo ciężko mi napisać, bo na koniec ostatniego eventu zrobiłem ok 70 ewolucji, ale były to resztki
@Elszu ma baterie 4k, więc wystarczy na 8-9h godzin grania w pogo. przy innym użytkowaniu wytrzyma 2-3 dni. nie mam też tego problemu, że jak podłącze powerbank to pogo dalej będzie drenowalo baterie. teraz spokojnie sie ładuje najniższym prądem
Co zrobić by na Xiaomi Redmi Note 4 grać w PokemonGo? Aplikacja chyba wykrywa roota. Używam miui 8 global (w sumie to co było wgrane). Czy jest jakaś opcja by ogarnaćPGO bez flshowania/ wgrywania jakiś innych romów etc?
@Packa no wchodziłem na ten link. Próbowałem z supersu, lecz od razu wyskakuje komunikat "supersu binary occupied". Ja mam z chińskiej dystrybucji, wersję global.
I tak wiem trzeba wgrać inna, eu czy tam pl. Liczę na inną metodę, bo nigdy nie bawiłem się romami...
@Elszu możesz wziąć kuriera u chińczyka. dhl to chyba dwa tygodnie. ale dostaniesz prawdopodobnie vat, wtedy telef9n by kosztowal (z kurierem) ~600 zł. zapytaj najlepiej w tagu xiaomi. możesz skorzystać też z giving assisant, wtedy dostaniesz czesc zwrotu za zakup. z aliexpeess jak kupisz masz chyba serwis w polsce. z gesrbet trzeba odeslac chinczykowi, co rowna sie kupnu nowego fona