Wpis z mikrobloga

Czy jeśli włączę synchronizację zdjęć z icloud i następnie wgram sobie czysty system na iphona to stare zdjęcia pobiorą mi się na nowym systemie w galerii? Raz na jakiś czas chce sobie wyczyścić iphona wgrywając system na nowo, ale powoduje to stratę zdjęć w galerii. Jest jakiś sposób na to? I nie chodzi mi tu o alternatywę np google photos. #ios #telefony #komputery
  • 4
@PRXPR: żeby usnąć programy z plikami, które sobie stworzyły i na nowo zainstalować używane programy. Nie ma to już sensu, przy obecnym oprogramiwaniu? iPhone 5 - więc różnica na początku jest zauważalna, gdy nie zawale go jeszcze na nowo danymi.
@wodaprzepitasokiem: te pliki programow mozna do pewnego stopnia czyscic z poziomu systemu w ustawieniach. Oczywiscie przez brak dostepu do systemu nie widac co tam jeszcze zostalo ale moj najstarszy iphone 4s smiga ciagle tak samo czy jest pelny czy 64gb zawalone. Z mojego doswiadczenia wiec gra nie warta swieczki. Kasuje co nie uzywam, instaluje kazdy update po kolei... To nie android, ze z czasem mocno zwalnia. Z tego w sumie ios