Wpis z mikrobloga

Nawet nie wiecie jak się ciesze, że Gruby wreszcie wyłożył przysłowiową kawę na ławę, i pokazał jak dyma bez wazeliny tych którzy dają mu kasę.
Gruby w akcje desperacji postanowił natychmiast podreperować swój wizerunek patologii internetowej.
W tym celu co prawda w szczytnym celu, ale pieniądzmi wyciągniętymi od widzów postanowił zrobić sobie dobry PR, przypisując sobie finalnie załogę że gdyby nie on, to by... filantrop się znalazł. Szkoda tylko że wszystko nie za jego pieniądze, ale za kasę widzów. Ale do Grubas wypina klatę do orderu :D

Wpłacajcie Grubasowi kasę dalej, tylko kupcie sobie przy tym dużo wazeliny bo będzie was bolała pewna część ciała.
#danielmagical
  • 7
  • Odpowiedz
@Frozen100: no ciebie chyba dupa boli, gdyby np taki rafatus zrobil cel na chore dziecko to ile by uzbieral? 500zl? magical ma szeroki dostep i wiecej kasy wplywa wiec bardzo dobrze ze dzieciak dostanie kase, a jakis cebulak nie bedzie mi mowil co robic z moja kasa i czy mnie dupa bolec bedzie czy nie, bo jak bede chcial to se wysle ile bede chcial i tylko tym co nie wpłacaja
  • Odpowiedz
@MarnaImitacjaTuwima: nie wiem po co to napisałeś, ponieważ ani ja ani frozen nie poruszyliśmy w swoich wypowiedziach tematu niezrealizowanych celów.
Co do tego za co Daniel dostaje pieniądze to nie jestem kompetentny do oceny pobudek tysięcy ludzi, którzy mu płacą. Z tego co widzę ty jesteś. Gdyby rzeczywiście dostawał kasę w konretnych celach to zapłata powinna był dokonywana w momencie lub po wykonaniu zobowiązania, co pozwoliłoby na kontrolę. Niektórym może chodzić
  • Odpowiedz