Wpis z mikrobloga

Polak w rosyjskim programie dziekuje Stalinowi.

Jak ja to przegapiłem. Wideo klik.

Polak goszczący w topowym programie publicznej rosyjskiej tv w 13:06 wyjmuje portret Stalina i mówi:
".U nas w Polsce na wszystkich instytutach, kościołach powinien wszędzie być taki wizerunek (wyjmuje Stalina). Dziękuję komu? Dziadkowi Stalinowi. Za to, że wyzwolił Polskę.. (Brawa widowni)
Maciejczuk pyta- A Katyń, oa peracja polska NKWD. Wy zwariowaliście? W Polak? Wy możecie teraz podrzeć swój paszport i wyrzucić. Teraz w tym studiu.
Wielbiciel Stalina - "Ty mi nie będziesz mówił co mam robić, ty jesteś (niezrozumiałe)" (sterowane brawa)
Maciejczuk - "Do Polski radzę już nie przyjeżdżać"

(Maciejczuk używa formy Wy czyli takie jakby Pan, ten drugi zwraca się na Ty.

Nie wiem co to za Polak. Wyglada jakby w Samoobronie go wygrzebali. Wydaje mi się, że go raz przedstawiali, ale potem on mówi tylko imię i na poczatku się go Maciejczuk pytał kim jest to się wymigał od odpowiedzi.

Dobre jest też wtedy, gdy ten od Stalina mówi, że Maciejczukowi pieniądze daje polski kościół. 12:55.

Inne ciekawsze watki:
Setki tysięcy polskich komunistów zostało zamęczonych w wiezieniach przez polskich faszystów. 49:55
Chwile potem - AK nie zaatakowała ani jednego transportu niemieckiego jaki szedł na Wschód (unikano tego, ale czy ani jednego). Nie dokonano ani jednego aktu sabotażu w fabrykach broni.
1:15:50 - Prowadzący mówi, że celem przegladu historii przez Polaków jest skutek w postaci niestnienia Rosji.
No przy takim rozumowaniu to za usuwanie pomników Rosja może już wojnę prewencyjną dla ''własnej obrony'' przeprowadzić.

Maciejczuk mówi, że pół miliona rubli da jeżeli to prawda. Widzę w paru miejscach, że się dobrze przygotował i wyciąga niewygodne fakty do neutralizowania rosyjskich zarzutów np. w kwestii Zaolzia, ale z reguły odbierają mu głos albo zakrzyczą.

#rosyjskiemediaopolsce #ruskapropaganda #neuropa #4konserwy #rosja #stalin
szurszur - Polak w rosyjskim programie dziekuje Stalinowi.

Jak ja to przegapiłem. ...

źródło: comment_8BQoaX4vp5vuCNCfKiDi15iflcxyK0Lv.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@szurszur: Ja też nie wiem jak to przegapiłeś... Ale to całe "Vriemja pokażet" to jest w ogóle parodia, co tam się odstalinia na antenie to ja nie wiem, mam ochotę wyrzucić kompa przez okno... I nagle p. Tomasz okazuje się być tym normalnym w studiu...
  • Odpowiedz
@Marek_B: ALe ickeaw jestem skad go wytrzasneli. Rosyjski zna kiepsko, więc w Rosji nie może być długo. Pojawia się nie czesto, ale już widziałem co najmniej 3 razy na przestrzeni około 5 tygodni. Czyli pewnie celowo mu opłacaja przyloty aby odstawiał szopke.
  • Odpowiedz
Dobre jest też wtedy, gdy ten od Stalina mówi, że Maciejczukowi pieniądze daje polski kościół


@szurszur: Polski KK zdrajca wiary słowiańskiej xd Swoją drogą to ciekawe, że część środowisk antyklerykalnych np. "Fakty i Mity" utrzymuje bardzo ciepłe stosunki z towarzyszami w Moskwie; gdzieś nawet na YT widziałem "ragawor" dziennikarza tego medium z kolegami z Rosji
  • Odpowiedz