Wpis z mikrobloga

Niektórzy na NA zaczęli dostawać 2000 dustu jako rekompensatę za zepsute pity timery... ale nie wszyscy póki co. Nie wiadomo jak działa zasada przyznania tej rekompensaty, czy trzeba było przekroczyć jakąś konkretną liczbę otwartych paczek w czasie bugu. Ja nie dostałam pomimo otworzenia +10 paczek. Chyba na EU jeszcze chyba nikt nie dostaje, ale może też do nas to trafi... kiedyś ;)
#hearthstone
  • 11
@BongoBong: nie śledzę swoich paczek, więc ciężko mi powiedzieć. Ogólnie komunikat jest że dostali refund osoby dotknięte bugiem... czyli mnie widocznie nie dotknęło, pomimo otwierania od 1 do 3 paczek dziennie. Ludzie na redditcie pisali że dostawali dust po otwarciu 5-7 paczek. Ja tą liczbę na pewno przekroczyłam parokrotnie. Tuż przed zamieszaniem patchem paczek dostałam legendę (którą miałam już w kolekcji) więc może uznali że nie jestem pokrzywdzona :/

Więc trochę
@BongoBong: nie wiem czy przekroczyłam, ale wiem że otworzyłam dużo paczek w tym okresie. Zresztą nawet jeśli nie to jest pewne poczucie niesprawiedliwości jeśli ktoś otworzył 5 paczek i dostał pył, a ja otworzyłam 20 i nie udało mi się. Może kwestia wstrzelenia się w odpowiedni odstęp pomiędzy legendami..
Uczucie pewnej niesprawiedliwości mi pozostało, no ale trudno nie można mieć wszystkiego. Wydaję mi się że lepszą decyzją byłoby danie rekompesaty wszystkim
jest pewne poczucie niesprawiedliwości jeśli ktoś otworzył 5 paczek i dostał pył, a ja otworzyłam 20 i nie udało mi się

(...)

Wydaję mi się że lepszą decyzją byłoby danie rekompesaty wszystkim którzy się logowali w czasie bugu...


@mikaliq: Mam wrażenie, że nie rozumiesz za co to była rekompensata.