Wpis z mikrobloga

"To nie jest tak, że jesteśmy tu po to, żeby przemawiać ze sceny, czy żeby robić nachalną propagandę. To trzeba bardzo dobrze rozdzielać, bardzo konsekwentnie. Ludzie nie lubią, jeśli ktoś im narzuca pewne rzeczy."

~ cytat Grzesio Schetyna, lider klubu PO
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Treść jak treść. Papier wszystko przyjmie, polityk wszystko powie... liczy się kontekst. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co ciekawe kontekst wysiadł na przystanku Woodstock i chyba ma zamiar usmyrać się jak prosię w błocie.

O ile do tej imprezy nic nie mam. Tak w tym roku zapowiada się ciekawie... a nawet bardzo ciekawie (więcej kontekstów zapowiedzianych, w wykopalisku).
Chyba będzie warto się jej przyglądać... literalny festiwal #!$%@? :3
#4konserwy #bekazlewactwa #bekazpo #niemoje
FlaszGordon - >"To nie jest tak, że jesteśmy tu po to, żeby przemawiać ze sceny, czy ...

źródło: comment_4CNuYNW7VSTFiZN9hs5s5vvDGHiM7PqQ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Wołam zainteresowanych (61) z listy 4konserwy
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @DonaldKluska @murza @MagnaPomerania @francez @zbite_jaja @4tek @Dziki_Bigos @bryli @MiKeyCo @olmaz @lucer @dzeksondzekson @LibertyPrime @pzkpfw @Sergei @lamename @skejna @Furox @sikhaj @Wustenfuchs @Kruva @elewarr @pasibrzuch @Sagitarius @Justycjariusz @Wojcix @zbyszko17 @Brzytwa_Ockhama @wuhazet @merhius @chrupol @Gigant_Reakcji @wigilius @rav33 @FlaszGordon @przemyslaw-maczka @zawadiakanarewirze @Kaczypawlak @asterrr @Kuno_Wittram @PranieMuzgu @Ignacy_Patzer @
  • Odpowiedz
@walter-pinkman: Nauka jest prawacka czy jak to tam szło... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rzucając jeszcze okiem w kierunku rozmazywanego błocka na Woodstokowej imprezie.
Bardzo mnie ciekawi czy Schetyna zabrał tam z soba przedstawicieli RAŚ (Ruch Autonomi Śląska) taka śmieszna pro niemiecka organizacja do której wspierania przyznawało się PO :)

Ciekawie się to wiąże z kontekstem tego: https://www.wykop.pl/link/3856311/najbardziej-zniszczonym-narodem-pod-wzgl-biologicznym-i-materialnym-byli-niemcy/

Jak na razie jedynie też słyszałem o próbie ubogacania kulturowego
  • Odpowiedz