Wpis z mikrobloga

@Primbledon:
Witam Pana, ekspertem nie jestem, ale warto poprzeglądać poprzednie matury, porobić z nich zadania, pewnie powtarzają się zadania. Do tego odczyt z pliku, zapis, no i reszta zadań z poprzednich arkuszy.

Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.
@tokontojestpowazne: jest sens nauki nowego (i w sumie przestarzałego) języka skoro dobrze się czuję w cpp?
Schematy blokowe na pewno muszę sobie w końcu przyswoić, dzięki za przypomnienie.

@DonislawDev: właśnie to robiłem do tej pory - arkusze. Tylko zwykle ledwo sobie sam z nimi radzę, bo druga część egzaminu zwykle jest naprawdę bardzo wymagająca, korepetytor mówi że to kwestia wprawy.
@Primbledon: Mam tą samą sytuację. Też mam typowe podstawy CPP, też mam średni poziom informatyki w szkole, też mam maturę za rok i też chcę pisać informatykę. Jakbyś znalazł jakieś ciekawe materiały/cokolwiek to możesz wołać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja się od jutra mam zamiar za to zabrać
@Primbledon: byłem w dokładnie takiej sytuacji rok temu jak Ty, maturka weszła na 96%. Kup sobie 2 książki informatyka europejczyka do liceum na poziom rozszerzony. Z pierwszej części nauczysz się podstaw algorytmiki, a z drugiej wiele rzeczy na część teoretyczną. Pierwsza część maturki jest całkiem nieprzewidywalna i jedyny sposób, aby nią dobrze zdać jest po prostu interesować się komputerami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Praktyka jest w 100%
@Primbledon: od końca wakacji starałem się codziennie zrobić ze 2/3 zadania- czasowo wychodziło różnie, jak były łatwe to tak z 1.20h, a jak trudne, albo nie mogłem się doszukać błędu to o wiele dłużej. Na prawdziwej maturze zostało mi pół godziny wolnego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Korków nie brałem. Radziłbym robić zadania po kolei, bo chyba się najlepiej w główce układa jak klepiesz z danego działu