Wpis z mikrobloga

Mirki majsterkowicze ktoś będzie zainteresowany relacją z budowy mobilnej wędzarni elektrycznej? Właśnie mam już prawie wszystkie szpeje więc czas będzie brać się za konstrukcję drewnianą.
Nigdy czegoś takiego nie robiłem więc powodzenia :)
Na mirko była by fotorelacja a pewnie i jakiś filmik na koniec by był.
Oczywiście na koniec podsumowanie kosztów etc.


#diy #majsterkowanie #zainteresowania #ciekawostki #wedzarnia
ElCidX - Mirki majsterkowicze ktoś będzie zainteresowany relacją z budowy mobilnej wę...

źródło: comment_qh70Sw0wxGJWWTn7OwNZm9gf7alObKh5.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Mirki majsterkowicze ktoś będzie zainteresowany relacją z budowy mobilnej wędzarni elektrycznej?


@ElCidX: Ja jestem zainteresowany degustacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Harold: Ano właśnie po to buduje się dymogenerator aby tworzył właśnie piękny dymek :)
A część elektryczna potrzebna aby mieć temperaturę gdy tego będziemy potrzebować.
@szaremyszki: A jeszcze, mam w szopie trochę swoich, zmieniłem założenia co do wymiarów całości i teraz trzeba policzyć zapotrzebowanie na nowo.
Sezonowane kupowałeś? Jakie drzewo?
ElCidX - @Harold: Ano właśnie po to buduje się dymogenerator aby tworzył właśnie pięk...
  • Odpowiedz
@ElCidX: :D Super, ja stoje przed wykonaniem wedzarki elektrycznej. Ciekawa jestem glownie Twojego pomyslu/patentu na elektryczny generator dymu. Pierwotnie mialam brac gotowiec od Borniaka ale #diy zawsze w cenie a technologia kosmiczna to to nie jest :-)
  • Odpowiedz
@Hertha: U mnie generator nie będzie elektryczny :D Nie miałem jakoś dobrego pomysłu na niego, a głównie to nie mogłem znaleźć grzałki która by pasowała i nie kosztowała krocie.
  • Odpowiedz
@Hertha: Ta grzałka w celu utrzymywania temperatury w wędzarni. Wiem że niektórzy robią tak, że kładą jakąś patelnię z zrębkami na taką grzałkę i dymią w samej komorze, ja wybrałem opcję z dymogeneratorem w takim stylu mniej więcej
ElCidX - @Hertha: Ta grzałka w celu utrzymywania temperatury w wędzarni. Wiem że niek...
  • Odpowiedz