Wpis z mikrobloga

@chonakawe nie polecam, czekałam na zwrot kasy chyba z dwa miesiące ponad - gdybym mailowo się nie przypominała co miesiąc, to może bym i tej kasy nie dostała :/
Poza tym jak dla mnie średnio wykonane rzeczy pod kątem szycia itd., nierówne, dziwne wykroje
@chonakawe: @Perlite: a i owszem. Ogólnie tak: czekałam 6 tygodni ale to akurat nie było problemem bo zamówiłam dwa miesiące przed okazją (chociaż było napisane, że przyjdzie po 4). Wykonanie trochę słabe, sukienka jakby dresowa chociaż nie wyglądała na taką, no i za duża. Ogólnie oceniam jakieś 3/10 xD
@chonakawe: sukienka przyszła szybko, wykończona słabo, wyglądałam w niej tragicznie. Postanowiłam zwrócić i zaczęła się udręka. Totalnie mnie zlewali, dopiero jak #!$%@? napisałam bardzo niemiłą wiadomość na fb to łaskawie się ogarnęli - po trzech tygodniach od pierwszego maila. I na dodatek bezczelnie kłamali.
@chonakawe:
Kiedyś sporo zamówiłam z vubu. Ubrania takie same jak na zdjęciu, dobry materiał i naprawdę przesyłka trwała błyskawicznie. Teraz natomiast widzę, że większość ciuchów idzie koło miesiąca. Zamówiłam coś na początku lipca i nadal nie przyszło, na maila mi póki co nie odpisali...