Wpis z mikrobloga

Prokuratura odmawia informacji i nadal nie ujawnia wyników ekspertyz.

Agencja (Lampart) kilka tygodni temu twierdziła nawet, że dokonano już zatrzymania pierwszej osoby, która przewija się zarówno w sprawie modelki jak i Magdy Żuk. Tej informacji nie potwierdza jednak prokuratura,choć nieoficjalnie wiadomo, że powróciła do sprawy śmierci Karoliny Kaczorowskiej, którą w 2016 roku szybko uznano za samobójstwo i umorzono.

Bierzemy pod uwagę również ten wariant, że dochodzenie w sprawie Magdy Żuk też zostanie przez prokuraturę umorzone z braku wystarczających dowodów. Dla nas będzie to oznaczało przeprowadzenie dalszego własnego śledztwa, zgodnie z prawem będziemy mieć wówczas zielone światło
— twierdzi detektyw z biura Lampart.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że prokuratura powinna wydać komunikat najpóźniej w przyszłym tygodniu.

Tymczasem w Egipcie władze postarały się wyciszyć medialnie sprawę śmierci Magdy Żuk, uznając, że szkodzi ona sektorowi turystycznemu.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/351272-zagadka-smierci-magdy-zuk-prokuratura-odmawia-informacji-i-nadal-nie-ujawnia-wynikow-ekspertyz

#magdalenazuk #magdazuk #csiwykop
  • 4
@kknnoo: Dużo tych 'nieoficjalnych' info, ciekawe dlaczego takie podchody. Pewnie rzeczywiście umorzą z braku dowodów i boją się reakcji. Stąd chcą to zrobić jeszcze póki ludzie na wakacjach.

Jednego w tym wszystkim nie jestem w stanie zrozumieć - w tle wideorozmowy wyraźnie słychać podśmiechiwania się, 'przypałowe' teksty. Ani Markus, ani rezydent, nie reagują. Markus dodatkowo w sposób ewidentnie sztuczny stara się wymusisz na Magdzie przyznanie się do czegoś, nie interesuje go
@kknnoo: Dokładnie.Najlepiej do pierdla od razu. Mnie ostatnio zainteresował fakt istnienia innych klubów Grey, podobne logo i charakter klubu, czy to satelity jednego czy oddzielny właściciel? Jest jeden w Szczecinie i teraz ten w Konstanz, w Niemczech, gdzie była strzelanina... logo zbliżone też, strona na fb, podobny charakter klubu... Ja jestem gotowa na obróbkę pytań, tzn pewnie tylko uproszczenie niektórych pytań, bo teraz to można nawet rozwinąć.
@PrawaRekaKorwina: Sprawa jest o tyle ciekawa, że klub jest powiązany udziałami różnych osób współwystępujących w krsach, nie tylko osób ale firm całych. Tak doszłam do holdingu WPP i MB Merbelson Limited. Istnieje wiele spółek z członem Grey, głównie zajmują się reklamą i "innymi działaniami nie pokrywającymi się z branżą".Nie zdziwiłabym się, gdyby niemiecki klub wchodził w skład jakiegoś holdingu też... tego nie sprawdzę. MB jest powiązana jest Bestevent sp zoo a