Wpis z mikrobloga

@Aqwrc: Ale jak chcesz do tego zadania kupić za drukarkę, to nie wiem czy nie powinieneś doliczyć:
- około 500 zł na poprawki drukarki
- kilku kilo filamentu na wydruki testowe
- i jeszcze kilkadziesiąt procent masy breloków na odrzuty
@FlameRunner: Zależy jaką kupi drukarkę,500 zł na poprawki to sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°) EDIT: w sumie do takiej za 800 zł to może tyle wyjść I trzeba jeszcze dodać że ustawianie i kalibracja dla osoby niewprawionej trochę zajmie.
@FlameRunner: @Paatryk93: ehh czyli nie ma tak latwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I tak narazie nie mam funduszy, sprobuje sie troche podszkolic, sprawdze czy jest to oplacalne i dopiero zaczne.

Pod tagiem ktos wrzucil jakiegos ebooka o druku3d, przeczytam wieczorem i ogarne o co wogole chodzi z tymi poprawkami i drukami testowymi
@Aqwrc: Myślę że jak chcesz pójść drogą kupienia drukarki specjalnie do tego zadania, to lepiej na tym wyjdziesz jak kupisz używaną drukarkę wyższej klasy, zrobisz co masz zrobić i ją sprzedasz.

Inna rzecz, że dla stu czy tam dwustu sztuk małego breloczka to może nie warto zbytnio kombinować i po prostu zlecić druk. Dostaniesz po paru(nastu) dniach zgrabną paczuszkę z gotowymi brelokami i sprawa załatwiona.
@Aqwrc 200-500 szt to nie baw się w druk 3d tylko zleć wtrysk. Breloczek z drukarki będzie widać że jest z drukarki i będzie "taki se". Pytanie czy to ma ekonomicznie sens