Wpis z mikrobloga

@kicioch: jak ktoś robi tak duży zakres prac to napewno nie będzie zrobione dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) radził bym szukac osobno ekipy budowlanej, hydraulika,elektryka
@kicioch: generalnie lepiej szukać fachowców z każdej dziedziny niezależnie, elektrycznej, grzewczej, itd
a okna i drzwi z reguły można zamówić od razu z montażem, wtedy taniej wyjdzie niż montaż przez kogoś innego, tylko znaleźć sprawdzoną firmę w danym mieście
"ale nie nie to tak nie może być".

@kicioch: można na etapie umawiania się, pokazywać na miejscu przed rozpoczęciem, co następny "pan" będzie tu przerabiał jako pierwszy, i czy to drugiemu panu pasuje czy ma jakieś swoje uwagi
@spere: ciężko mi sobie wyobrazić, żeby tylu różnych fachowców dało radę się zgrać w jednym terminie i dogadać bez problemu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dużo ludzi robi kompleksowe remonty, dziwi mnie że nie ma ekip, które mają w sobie kilku specjalistów.
@kicioch Kompleksowe remonty trwają długo i lepiej żeby ktoś nas nimi czuwał. Jeśli nie masz żadnego projektanta, który zrobiłby odpowiedni projekt i mógłby Ci polecić ekipę, to lepiej wzywać fschowców osobno. Wiadomo, że nie zgraja się idealnie w czasie, ale jest dużo większa szansa, że wszystko będzie zrobione porządnie. Ja mam w domu teraz elektryka, a za miesiąc przychodzi wykończeniowiec. Podłogi dopiero we wrześniu.
No ale z drugiej strony pan budowlaniec przygotuje miejsce pod rurkę a pan gazownik powie "ale nie nie to tak nie może być". ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kicioch: to akurat tak nie działa. Przychodzi np pan hydraulik i sam sobie przygotuje miejsce pod rurkę