Wpis z mikrobloga

Uszanowanko Mirki i Węgierki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dzisiaj jest nie tylko ostatni dzień lipca, ale także ostatni dzień kiedy przyjmuję od Was zgłoszenia w konkursie Liczby Miesiąca. Widzę, że zdecydowana większość z Was już swoje formularze wypełniła, ale gdyby ktoś jeszcze zapomniał (albo słyszał o tej zabawie po raz pierwszy) to macie jeszcze czas do północy!

Zasady zabawy są banalne:
1. Plusujemy wpis
2. Typujemy wydarzenia pod tym adresem: https://szaloneliczby.pl/sierpien-2017/

Ułożenie pytań w tych wakacyjnych edycjach jest chyba najtrudniejsze, ale mam nadzieję że i tym razem udało mi się czymś ciekawym Was zaskoczyć. Do wygrania jest Jenga lub kubek, a nagrodę zgarnie osoba która zdobędzie najwięcej punktów. Wyniki z sierpniowej edycji poznamy około 5 września :)

Powodzenia!

#szaloneliczby #konkurs #rozdajo
SzaloneLiczby - Uszanowanko Mirki i Węgierki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dzisiaj jest nie tylko osta...

źródło: comment_SmW1OfbhDKdnuz9qmjI7h6DR2FE8Uhpb.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noekid: Walidacja pewnie perfekcyjna nie jest, ale póki co mi się sprawdzała ;) Jak zobaczyłem, że @karmelkowa pisze z Androida to już od razu wiedziałem, że na pewno zaplątał się jakiś niepożądany znak, bo właśnie tam często na małym ekranie nie widać czy to jest kropka czy przecinek ;)

@karmelkowa - no to całe szczęście, że się udało, ciekawe czy trafiłem z przyczyną ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@dziubeQ: @noekid: Faktycznie to mogłaby być też spacja, w sumie nie pomyślałem o tym :) I w sumie to byłby dobry pomysł z tym obcinaniem ewentualnej spacji (właśnie ze względu na smartfony). Co prawda sprawa jest drobiazgowa, ale zobaczę czy dam radę coś w tym kierunku zrobić :)
  • Odpowiedz