Wpis z mikrobloga

@Lavie: Pisze się eŁ De Zet. A pomysł nie tagowania na nocnej wymyślił troll i cała debilna strona wypoku to łyknęła. Zatem... Usuń konto. please.

@hannazdanowska: Pani Haniu: bardzo mnie to cieszy, ponieważ O.S.T.R vel ostry jest zasłużonym Łódzkim muzykiem. No ale nie jedynym. Idąc tym tropem należałoby nagrodzić w ten sposób zespół L.stadt (tłumacząc: Miasto Łódź), Cool Kids Of Death (mimo, że już nie grają, to zrobili kawał dobrej
  • Odpowiedz
@npsr:

Pisze się eŁ De Zet. A pomysł nie tagowania na nocnej wymyślił troll i cała debilna strona wypoku to łyknęła. Zatem... Usuń konto. please.


XD no biegne
  • Odpowiedz
@Lavie: biegać nie trzeba. Wystarczy zacząć się normalnie zachowywać, lub wykonać parę ruchów myszką w celu #!$%@? stąd. I nie myśl, że jestem wrogo nastawiony przeciwko Tobie. Ale przeciwko braku tagów na nocnej jak najbardziej
  • Odpowiedz
@Lavie: Nocna, nie nocna. Zawsze się powinno tagować. Przez to #!$%@? zniknęły nocne tagi takie jak chociażby audycja #muzykacholeryka i tym podobne. Teraz nocna to przelewanie gówna przez lejek.

Sorki, ale jeszcze parę lat temu na nocnej był tu ciekawy content, Teraz trzeba zamykać wypok po północy, żeby nie dostać raka.

I jestem z LDZ, Mój avatar to sugeruje :)
  • Odpowiedz
Pisze się ŁÓDŹ, a nie ŁDZ a na nocnej nie tagujemy.


@Lavie: Nie próbujemy się popisywać jeżeli nie znamy tematu i nie wyłapujemy nawiązań. Gównowpisów można sobie nie tagować na nocnej, ale gdyby to nie było otagowane to bym pewnie nie zauważył. Dotyczy Łodzi, niech sobie wisi w tagu #lodz.
  • Odpowiedz