Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#chirurgiaplastyczna #medycynaestetyczna #cycki #rozowepaski #lekarze

Hej Mirasy, mam taki problem. Mój #rozowypasek chce sobie powiększyć bufony. Nie pytajcie o szczegóły, sprawa postanowiona - będzie miała 2 rozmiary większe wiaderka. Truje mi jednak bo znalazła zamiast wypychaczy jakąś lepszą metodę, nazywa się Aquafilling. Podobno ostrzykuje się cyce jak kurczaka i na drugi dzień można wyjść z większymi wymionami że ta lala. Bez żadnej rekonwalestencji, etc.

Jest tu jakiś dobry chirurg plastyczny? Niech ktoś się wypowie czy to w ogóle nie jest jakaś ściema. W razie czego podam kontakt na priv jak ktoś ma wiedzę na ten temat lub przez coś podobnego przechodził :) Pozdro

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#chirurgiaplastyczna #medycynaestet...

źródło: comment_tJ4B16ICrh4gptlaymjFLWZNiGi83wVY.jpg

Pobierz
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Ziomal,

Wszystko jest OK - preparat przeszedł przez ustawodastwo i jest dopuszczony do obrotu to znaczy że nie wywali Twojej kobiecie gruczołów w kosmos. Jest jednak małe ale, jest odsetek kobiet które po wypełnieniu czy to aqua czy poliacrylamidem (podobne ustrojstwo) tracą czucie w bufonach i już się nie pobawisz. Znika cała erotyka piersi. Są duże, fajne, ładnie wyglądają, ale kobieta traci seksualność i czucie. Pracowałem w klinice w Warszawie