Wpis z mikrobloga

@Derasot: to wszystko zabieg psychologiczny bo kiedys tez wprowadzili podwyzke ale nie dawali zadnych tytulow teraz poszli po rozum do glowy i wprowadzajac podwyki zaczeli dawac lepsze gry na otarcie lez. Ja wolalbym tani ps+ bez tych ich gier bo te gry z plusa mozna bardzo tanio uzywki wyrwac i grac kiedy sie chce a nie w tedy kiedy im sie zaplaci ale ludzie sa frajerami i beda sie jarac i
@setka007: Właśnie tak jest. Ten Asasyn to kiedy wyszedł? Chyba coś tak jak Black Flag. Just Cause 3 to już też trochę czasu ma. To samo Until Dawn. Jaki jest tego sens czekania jak coś dadzą, zamiast kupić używaną i opchnąć dalej jak ci się nie spodoba. Tak to zbierasz te gry i zbiera się kupa której nie odpalisz i liczysz, że za 3 lata dadzą starą grę. Co jak ktoś
@Derasot: @setka007: @Cerb3rusPL: w momencie gdy wprowadzili promo na ps+ za 136 zł miesiąc temu przeczuwałem, że coś się święci bo dawno promo nie było dla wszystkich użytkowników i myślę, że sam w tym nie byłem bo sporo osób pokupowało sobie na dłużej niż rok. Dlatego też sony myślę wybrało ten czas na wprowadzenie podwyżki bo wiedzą, żę sporo graczy odczuje to dopiero za 2 lata lub nawet później.