Wpis z mikrobloga

Sprzedam #lenovo #zuk Z2 biały, 4/64. Telefon kupiłem w marcu i chciałem go sprzedać. Niestety przez sporo pracy i lenistwo w wolnym czasie, do tej pory tego nie zrobiłem i telefon leży i się kurzy.
Mam też #xiaomi #redmi 4 Pro 3/32 biały oraz używany Redmi 3s 3/32 czarny. Jeden Redmi zostawię dla siebie, drugi też będzie na sprzedaż.
ZUKa i Redmi 4 Pro używałem jedynie do zrobienia zdjęć i pobawienia się systemem (w ZUKu na starcie wgrałem oficjalny ROM, bo przyszedł z syfromem banggooda), żeby je przetestować i zdecydować, który sobie zostawię. Niestety nie udało mi się podjąć decyzji, więc sprawa się opóźniła...

Jeżeli ktoś byłby poważnie zainteresowany zakupem, to mogę jakąś prostą aukcję na Allegro wrzucić, żeby nabywca mógł się cieszyć Programem Ochrony Kupujących.
Telefon można obejrzeć osobiście i sprawdzić przed zakupem (pytaj na PW o miasto).

Na allegro można najtaniej kupić ZUKa za 740 zł z wysyłką z Chin (czyli może dojść VAT), lub używany za 810 zł.
Zaproponuję więc 720 zł z przesyłką i słucham Państwa. Telefon nieużywany poza szybkim przetestowaniem, jedyna wada, to krótsza gwarancja banggood.

PS mam też czarne etui do ZUKa, niestety przyszło lekko wykrzywione, ale pasuje na telefon, więc dorzucam gratis...
PS2 na allegro miałem ponad 380 pozytywnych (100%) komentarzy zanim zdecydowali się ukryć te starsze niż rok. Na szczęście można je dalej zobaczyć w cachu wyszukiwarek internetowych. Obecnie mam niecałe 50 pozytywów.

#zukz2 #telefony #sprzedam #ogloszenie
  • 1