Wpis z mikrobloga

@guestviewonlypl Problem jest taki, że muszę mieć odpowiednie gniazdo, a jest milion wersji tego gówna i nie mam zamiaru bawić się w lutowanie. To jest podwójne gniazdo na mikrofon i głośniki także ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Adijos: gdybyś miał jednak zamiar się bawić, to może np na alledrogo czy innym demobilu znajdziesz taki uszkodzony komp na dawcę; tania karta dźwiękowa działać będzie, aczkolwiek możliwe minimalnie większe zużycie CPU no i jakość przeciętna (na pewno nie dla audiofila); droga karta dźwiękowa na USB może mieć za to dobrą jakość nawet dla audiofila, ale na zwykły użytek - można i taniochę wziąć; po pewnym czasie jednak pewno będzie cię
@guestviewonlypl: Właśnie szukałem już po wszelkich serwisach ogłoszeniowych, jacków, uszkodzonych laptopów i totalne zero, albo po prostu za drogo na części. Mam foteczki tego jacka to podejdę do jakiegoś serwisu, może będą mieli. Jak nie to kupię kartę pod USB. Laptop i tak cały tydzień jest w dwóch miejscach i cały czas ma podłączone głośniki/HDMI/Ethernet także dodatkowa rzecz pod USB nie będzie przeszkadzać.