Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak móc wysyłać dowolną ilość pieniędzy, czy to 1$ czy 100 000$, nawet na kompletny koniec świata, do przykładowego kolegi z Australii płacąc za to wszystko zaledwie 0,03$ (òóˇ) Czas oczekiwania, tylko 4 godziny!
https://blockchain.info/tx/05bb976221686eb3b49925960c6d3dc13ff51dc5787b65e1f0c05c958cbf6264

Dzięki panie Bitcoin, bo korzystając z Western-Union czy innych przelewów międzynarodowych, za takie coś zapłaciłbym około 70$ i czas oczekiwania to byłby minimum 5 dni.

#bitcoin #btc #kryptowaluty #bankishowmustgoon
MelomanBTC - Nie ma to jak móc wysyłać dowolną ilość pieniędzy, czy to 1$ czy 100 000...

źródło: comment_EqWB2Wa8tB2TPcQRQpcVBrwfH2UBImXH.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@kolestyp: Wysyłałem, dlatego naszła mnie konkluzja jak bardzo system bankowy przegrywa z takim Bitcoinem ( ͡º ͜ʖ͡º) Kompletnie i doszczętnie nie ma szans taki system bankowy.

Przykład wyglądałby tak samo z 10 000$. Umiesz czytać? Bo już to wcześniej pisałem drogi kolego. To ile wyślesz, nie oznacza, że opłata wzrośnie. To nie jest ten syfiasty Western Union, że im więcej wysyłasz to tym większa opłata. Mogłem
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: Syfiasty to jest BTC który służy tylko do prania pieniędzy z wyjebek. Dlatego w takiej Anglii kupno BTC często banki blokują. Owszem dla większych kwot WU nie opłaca się, ale raczej do tego nie został stworzony ;) Ja odnosiłem się do kwoty którą wysyłasz. Poza tym pisałem ze możesz milion $ w btc wysłać i tak gówno z tym zrobisz więc?
  • Odpowiedz
@skiter: Czyli teraz sam przyznałeś, że prawnie mogą sobie gadać, a w praktyce każdy ma w dupie taki przepis czy delegalizację.
Przypomnę jeszcze raz, jak wygląda prawne blokowanie Bitcoina (których blokad to jesteś zwolennikiem), a jak wygląda to technicznie, w praktyce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Broni nie możesz posiadać tylko prawnie, a technicznie i w praktyce możesz - i tutaj właśnie jest ta konkluzja, że Bitcoina nic,
MelomanBTC - @skiter: Czyli teraz sam przyznałeś, że prawnie mogą sobie gadać, a w pr...

źródło: comment_7CPidvI26nr70zRQnrMD8bQMkdFPryJU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
W wiezieniach tez siedza za niewinnosc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypomne ze kiedys sie zlodziejowi obcinalo reke, dzis wsadza do sztumu, albo placi kary, dlaczego uzytownik 'namierzony' mial by byc lepszy?

Kazdego dopadnie prawo, predzej czy pozniej...
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: Ale co mnie obchodzi że wysyłałeś 21k i zapłaciłeś 0,03. Ty jakimś przygłupim dzieckiem jesteś które nawet nie czyta co człowiek pisze xD Jakbyś wyżej nie zauważył to napisałem że jeśli chodzi o większe kwoty to wiadomo że BTC jest lepsze od WU i w ogóle z tobą o tym nie dyskutuje. Tylko niech ten kolega w Australii albo w Anglii wypłaci takie 21k$ to zobaczysz co się stanie.
  • Odpowiedz
@kolestyp: To Cię obchodzi, bo ciągle płakałeś, że wysłałem zaledwie 65$ i wyglądało jakbyś nie rozumiał podstawowej rzeczy, że nie ważne jaką ilość BTC wysyłamy to tyle samo płacimy.

Piszesz nieprawdę mówiąc, że WU w czymkolwiek wygrywa. Do każdej kwoty którą chcemy daleko wysłać się sprawdza się lepiej BTC. Nie tylko do dużych kwot, ale i do małych, co Ci zaraz udowodnię ;)

Dowód:
Przesłanie kwot od 10$ do 100$
  • Odpowiedz
@MelomanBTC: Znowu odnosisz się do tego co ci wygodnie i w ogóle nie czytasz co piszę. Napisałem że do natychmiastowego przesyłu to WU jest lepsze co jest faktem, bo dostane pieniądze w minutę i każdy z tym sobie poradzi , z btc większość ludzi sobie nie poradzi i tak jak napisałeś kilka dni weryfikacji, a później możliwa blokada konta bankowego jak dostaniesz większa kwotę ( tak tak ). Niestety znasz tylko
  • Odpowiedz
@kolestyp: 100 mln można wysłać i jest na drugi dzień roboczy, bez weryfikacji XDDD
Kolega chyba nigdy nie wysyłał dużych kwot przez przelewy międzynarodowe lub WU.

Skończyliśmy dyskusję, bo Cię już zbyt dużo razy zaorałem koleżko. A tym co napisałeś powyżej ośmieszyłeś się w takim stopniu, że szkoda gadać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz