Wpis z mikrobloga

Rozmawiałem z bratem przez telefon satelitarny, ale to było zanim na pokładzie dowiedziano się, że była jakaś mgła. Rozmawiałem na temat zdrowia mojej mamy, która była wtedy ciężko chora, była w szpitalu. [Kaczyński o locie do Smoleńska, TV Trwam, przed chwilą]

#polityka
  • 16
@Mald: On tak powiedział, przed chwilą skończyły się Rozmowy niedokończone z jego udziałem. Wklejam, bo wielokrotnie pytano go o to, o czym rozmawiał z bratem w ciągu tej ostatniej rozmowy.
@Justycjariusz: Widać wciąż czuje się w obowiązku tłumaczyć z tej prywatnej rozmowy, skoro to robi.
Widać wciąż czuje się w obowiązku tłumaczyć z tej prywatnej rozmowy, skoro to robi.


@slodki_jezu: Ja #!$%@?ę, jacy niektórzy są ograniczeni. Znam ludzi, którym najbliżsi poumierali na nowotwory, albo poginęli przejechani na drodze. Też mimo upływu lat non-stop do tego wracają i o tym pieprzą. To świadczy o tym, że czują się winni?
@sigado:

Ale akurat on powinien się czuć.

Najbardziej z tego, że jeszcze nie wprowadził dyktatury i nie odebrał prawa głosu takim wygłaszającym bezsensowne bon moty zielonkom jak ty.

@slodki_jezu:

Ja nie wiem, czy twoi znajomi czują się winni, on o tym mówił w kontekście ataków na niego, więc nie spontanicznie.


Matko boska, to chyba jeszcze bardziej pokazuje, że kręcisz aferę z niczego. Ciągle go o to pytają, to ciągle odpowiada,
Jak się #!$%@? czuje zobowiązany, jak sam napisałeś, że go o to zapytano?


@Justycjariusz: Nie zapytano go w trakcie tej rozmowy, nie zadał tego pytania ani redaktor prowadzący, ani dzwoniący gość. Kaczyński powiedział, że oskarżenia o współodpowiedzialność za katastrofę smoleńską padają zewsząd, także z sali sejmowej.
@mezivonub: Wiedziałem, że ironia będzie dla ciebie przeszkodą nie do przeskoczenia. Niestety to jedyny sposób w jaki można odpisać na twoje farmazony. O i ban XD
@slodki_jezu:

Wklejam, bo wielokrotnie pytano go o to, o czym rozmawiał z bratem w ciągu tej ostatniej rozmowy.

Dobra, nie napisałeś, że w trakcie tej rozmowy, ale sam zwróciłeś uwagę, że non stop jest o to pytany. Zresztą co to zmienia, już napisałem, że