Wpis z mikrobloga

@MichalQ20: numer trackingowy zaczyna się od RR, i od sprzedawcy wiem, że przyleci do Polski drogą powietrzną

EDIT znalazłam na trackingu poczty polskiej, że to "list polecony ekonomiczny"
  • Odpowiedz
@Atanuri: jakby to był prezent od jakiegoś japończyka to zapewnie by odstąpili od ovatowania. Przyznaj się, kupiłaś tylko po to aby je po tygodniu zagłodzić na śmierć (,)
  • Odpowiedz
@shus nie, kupiłam je sobie na urodziny, bo to ulubiona zabawka z mojego dzieciństwa i mam do niej sentyment xD nie mam zamiaru pocieszyć się tym tydzień i olać, nie stać mnie na takie kaprysy. Moje poprzednie Tamagotchi zaginęły gdzieś między przeprowadzkami, a ostatnimi czasy miałam ich sporo.()
  • Odpowiedz
@shus: a jeszcze pytanie, bo mi się coś przypomniało - ostatnio jak leciało do mnie coś z Chin (AliExpress), to w trackingu status "arrival in destination country" nigdy się nie pojawił, przesyłka przyszła jak myślałam, że jeszcze była w Chinach. Stąd pytanie, czy ten status może tym razem też nie się nie pojawić i np będę czekać jak frajer myśląc, że jeszcze leci do Polski, a okaże się, że leży w
  • Odpowiedz
@Atanuri: jeżeli będzie w UC to na 100% się o tym dowiesz, dostaniesz ładne pismo z urzędu z prośbą o wyjaśnienia lub ew. jak kurier DHL to on się z tobą skontaktuje. Często trzeba sprawdzać na innych portalach status przesyłki.
  • Odpowiedz