Wpis z mikrobloga

To jest Pani problem, dlatego że Polacy są biedni. Dlatego dostają odmowę, dlatego nie mają wiza way program, bo są biedni. Dlaczego nie można tego zrozumieć, dlaczego to jest takie trudne do zrozumienia? Tym politykom w pisie i każdemu politykowi, dlaczego to jest takie trudne do zrozumienia, że Polacy są biedni i dlatego nie dostają wizy. A Wy macie pretensje do Trumpa i do kongresu i do mnie. Idźcie do premier Szydło i zapytajcie dlaczego jesteście biedni. Okay? Ponieważ pierwsza sprawa kiedy polak przychodzi do konsulatu to pyta go pani co pan ma? Rower. Out. A przychodzi Polak do konsulatu za rządów prawdziwego prezydenta i mówi - co pan ma? Yy, zadzwonię. Kochanie, pani pyta co my mamy. Ale co mamy, na kolacje? Nieeee, jakiś samochód mamy? Mam Ferrari a żona ma, no whatever, nie wiem co tam ma - duże auto. O, mam tam zdjęcie bo jechaliśmy wczoraj, na Kanarach byliśmy. Forget You. Tak się robi, jest bogaty - polak. Będzie kiedyś taki Polak, chcielibyście tak być, żeby tak było? Czy chcecie przychodzić do ambasady i mówić, mam tylko rower i teraz chcę iść do pana prezydenta Trumpa żeby dał mi wizę - puknijcie się w łeb. Więc musicie iść i głosować na tych ludzi i tych polityków którzy Wam to bogactwo dadzą. Ponieważ skończyło się darmowanie i ładowanie społeczeństwa tymi hasłami pod publikę, ładowanie tym opium narodowym, tymi flagami, husarami i tymi wszystkimi rzeczami.
#pasta #kolonko
  • 1
  • Odpowiedz