Wpis z mikrobloga

#csgo #csgotrade

Moje podsumowanie zabawek z naklejkami XD

Kupiłem 2 mega bundle+1 graffiti kazdego z zespołów z rynku+ 50 kapsułek po 25 centów. Otworzyłem kapsułki wszystkie jakie miałem, dropłem simple gold XD

Sprzedałem dzisiaj simpla za 29,75 na czysto, do tego pare innych stickerów, aż zwrócą mi sięwszystkie koszty.

Na koniec zostałem na czysto z 35 euro stickerów, które raczej jeszcze urosną.

Ez pZ
  • 21
@DunkLord: TO ja dam swoje. Kupilem kapsuly za 25 euro pootwieralem. Zloty edward, 2x zeus folia, niko folia costam jeszcze folia. Moge je #!$%@? dzisiaj na czysto za 35e xD W sumie spoko, jakbym wiedzial ze tak urosna to bym wpakowal z 2000e xD Na nastepny major wrzuce dla testu z 1000e takze szykujcie sie ze wszystko #!$%@? znajac moje szczescie xD
@DunkLord: Ty no troche boli, bo kiedys to nie mialem nigdy wolnej kasy zeby poinwestowac w naklejki i w sumie nie bylem przekonany. Teraz szczerze troche czulem ze te goldy beda robily furore, mialem srodki, ale stwierdzilem ze dla 100% w rok to mi sie nie chce zamrazac kasy xD No i #!$%@? teraz troche dupe przypudrowac trzeba bo lekko piecze xD Ale takie zycie, nie tu to gdzie indziej sie
@DunkLord: @Perlo:
~1,9k Kapsuł i ~200 holo, + 18 all-in bez graffiti, gdybym miał pewność że powtórzy się to co zwykle czyli za tydz max 2 polecą w dół to bym sprzedał, ale to jest nowy typ i boje się że pociąg odjedzie beze mnie :D
Jeszcze w poniedziałek myślałem że za mało dałem w holo :D
@Perlo: Tak te po 1,35. Zawsze robiłem tylko autografy z odpowiednim podziałem na podstawie mojego super excela :D
Raczej nie poszły ale liczę że 2eur dojdzie, nie śpieszy mi się z tym a już jest lekko powyżej kosztów.
W sumie na graffiti dało się zarobić jak teraz myślę, bo ja przy tych all-in sprzedawałem od razu -0,01 poniżej marketu i gdybym zamiast tego kupował te super tanie 0,10-0,15 i mniej to