Wpis z mikrobloga

Mam pewną rozkminę/teorię spiskową, że to całe zamieszanie wokół ustawy sądowniczej jest celowe. Prezes zasugerował Andrzejowi żeby odrzucił projekt ustawy, dzięki czemu urósł w oczach opozycji i wyborców PO i innego tałatajstwa. TVN się nie może nachwalić na prezydenta. Kaczyński żyć wiecznie nie będzie więc będzie potrzebował godnego zastępcy, bo Andrzej konkurencją nie będzie bo jednak obóz seniorów oraz telewizję trzyma w garści wiec manipulacją zawsze może oczernić prezydenta. Andrzej dobrze się prezentuje, ma duże zaufanie społeczne czego premier czy prezesowi brakuje wiec jest najlepszym kandydatem. No i nie czyta z kartki. Wiec albo utworzy odłam z pisu na który oczywiście prezes da niepisemne przyzwolenie, albo utworzy całkiem nowy twór polityczny. A prezes pójdzie odejdzie z polityki i będzie tylko medialna twarzą komentujaca wydarzenia polityczne gdzie jego komentarze będa opiniotwórcze.

Lol sam w to nie wierzę, ale musiałem się podzielić :-D

#teoriespiskowe #pseudopolityka #polityka #pis #duda
  • 10
@jakub972:
1 tak jak mowisz podpompowanie Dudy
2 podpuszczenie opozycji i roznych organizacji do wydania kasy na protesty
3 sprowokowanie roznej masci lisow do nawolywania do majdanu itp, ludzie zapamietaja takie odpaly ( do odpalow Kaczora wszyscy sa przyzwyczajeni)
4 spuszczenie pary z przeciwnikow, pokrzyczeli poskakali i teraz sa zadowoleni bo weto
5 oszacowanie ilu ludzi jest zdecydowane na protesty ( w koncu sa wakacje i duzo ludzi ma wolne, zwlaszcza