Wpis z mikrobloga

@hanma: @mjeziersky: zbieram info, bo za miesiąc będziemy kupować coś w tej półce cenowej dla różowego, więc jednym z podstawowych wymagań jest dobry aparat z przodu, żeby czasem mogła mi wysłać fajnego selfiaka ( )
  • Odpowiedz
@WojciechG no to oneplus 5 killer, porównywałem w pracy z iPhonem 7 plus i serio nawet ispotowcy w ciemno mówią że to zdjęcie lepsze a jak ja mówię że to oneplusem to oni Pieprsysz..
  • Odpowiedz
@WojciechG w oneplusie wygrywa to że masz stockowego androida, nic ci się nie wiesza jak na każdym innym telefonie i tyle.
Żadne Samsungi żadne inny syfy.
1) Pixel (ale w #!$%@? drogi i niedostępny)
2) oneplus (mój top pick)
3) EWENTUALNIE kup sobie iPhona SE bo jest za 2000 ale to musisz chcieć jabłko, a ja nie chcę mimo że tam pracuje :$
  • Odpowiedz
@mjeziersky: samsungi zawsze lubiłem i będę miał do nich sentyment - w chwili obecnej mam zieloną S6 i jest urocza :)
widzę, że One Plusa tutaj ludzie chwalą, ale zastanawiam się jeszcze nad Honorem, bo koledzy w pracy mają i sobie chwalą
  • Odpowiedz
@WojciechG honor wg mnie ma okropna nakładkę.
NiewaNe jak działa jakbym chciał się zrzygac na telefon za każdym razem jak na niego spojrze :p
Stock android jest mega !
Już nie zachwałam bo robię spam :p jak coś to pisz na priv to coś odpowiem na pytania jak będą albo dam ci Refa to będziesz miał $$ na akcesoria
  • Odpowiedz