Wpis z mikrobloga

Mirki po miesiącu doprowadziłem moją gierkę do stanu grywalności ( ͡ ͜ʖ ͡). Jest to moja pierwsza "większa" skończona gierka, szczęśliwy jestem że w końcu skończyłem coś a nie porzuciłem w momencie gdy nie wiedziałem co robić dalej. Taki protip dla ludzi którzy mają jak ja(porzucanie) rób sobie plan od zera do skończonej appki a potem rozbicie tego na coś na wzór podpunktów (czyli np zrób framework od świata i jego obiektów -> zrób obiekt jakiś oraz jego mechaniki -> zrób inny obiekt).

Jeśli ktoś chętny pograć łapcie linka - https://play.google.com/store/apps/details?id=forest.main

Jeśli ktoś ciekawy to gierka napisana w javie z użyciem libGdx. Małe pytanie znacie jakieś fajne fora albo coś gdzie można pokazać swoją appke światu ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

#gamedev #programowanie #chwalesie #googleplay
  • 14
@moje_bagno:
Witam Pana, gratuluje skończonego projektu, gierka wygląda zacnie. Łap Pan +.
Skądś kojarzę już tą gierkę, czy nie pisał Pan już na Mikro o tej gierce? Postać na gifie wchodziła w krzaki i zabawnie to wyglądało.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.
@asunez: W sumie racja jakiś prosty (typu biegaj, zbieraj owoce, jedz je) by się przydał, jednak jakiś zaawansowany (typu jak zbudować całe obozowisko) myślę że nie gdyż gracz przez całą grę był by prowadzony za rączkę.