Wpis z mikrobloga

Witam mireczków spod tagu #f1 i #kubica

Wygląda na to, że niedługo na stałe powróci Kubicomania. W związku z tym mam pewną propozycję.

Jest taka gierka, która się zwie Mini Racing Online w skrócie MRO. Jest to prosta gierka z rzutem z góry symulująca zmagania w F1. Kiedyś dawno pogrywałem sobie trochę, rywalizowałem nawet w jednej z polskich lig i muszę przyznać, że była to całkiem sympatyczna zabawa. Gierka jest raczej prosta i bez większych wymagań sprzętowych i jest oczywiście darmowa. Niemniej aby uzyskiwać lepsze rezultaty trzeba odpowiednio ustawić bolid, poznać dobrze tor, kontrolować zużycie opon itd.

Przechodząc do sedna, czy byliby chętni aby w coś takiego kiedyś pograć? Jedno GP w niedzielę, przed czy po wyścigu. Można by stworzyć wypokową ligę F1. Przy ustaleniu jakiejś symbolicznej opłaty wpisowej można by nawet pokusić się o nagrody w postaci jakichś pucharów dla zwycięzców w klasyfikacji kierowców i konstruktorów.

Na razie tylko pytam, chciałem się po prostu zorientować czy będzie jakiś feedback.

PS: link do pierwszego lepszego gameplaya jaki znalazłem na yt: https://www.youtube.com/watch?v=CriFvlWzfhg
  • 12
@taki_sobie_pszemek: A czy ta gierka ma jakieś polskie "tłumaczenie" że tak powiem, czy jest w całości po Hiszpańsku? I czym się steruje, myszką lub klawiaturą? No i czy trzeba koniecznie bardzo się znać na F1, czy byle janusz jest w stanie ogarnąć rzeczy typu ustawienie bolidu xD
@arczer: @posuck: Nie wiem skąd taki pomysł, aby miał być czyjąkolwiek reinkarnacją. Dałem ku temu jakikolwiek powód tym postem czy jak? To moje pierwsze i jedyne konto tutaj.

@Soplik: Ja jeździłem w Miniracingonline.pl

@cudowny_kawal_miesa: Powiem szczerze, że nawet nie pamiętam czy jest spolszczenie, ale myślę że angielska wersja raczej jest, nasz Polska być może też. Steruje się klawiaturą. Na ich oficjalnej stronie ludzie wrzucają swoje rekordy torów wraz