Wpis z mikrobloga

Koledzy z #neuropa - wielki test dla was. Będziecie w stanie wyrazić szacunek dla PAD z tytułu tej decyzji czy też znajdziecie inny powód żeby go za nią krytykować. Jeśli o mnie chodzi - cały czas powtarzam, że jest tylko jedna osoba w polskiej polityce, której można ufać. Nie wiem, czy ja bym zawetował, ale skoro prezydent tak postanowił to pewnie jest to słuszna decyzja.
#polityka #konserwy
  • 6
@Trustm3: Ale colego chyba wiesz, że weto nic nie zmienia oprócz odwleczenia w czasie? Trzecia ustawa (niezawetowana) nadal masakruje sądy, a PAD tylko teraz zyskał dobry PR - a PiS odczeka i przepchnie tą ustawę inaczej. Chyba nikt nie ma wątpliwości że to tylko jedna mała wygrana bitwa, a wojna o państwo trwa - i wcale się nie skończyła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Trustm3: Ja jestem pod wrażeniem decyzji Dudy.

Ale naturalnie jest to zasługa tego wspaniałego prezydenta a nie masowych, inspirowanych przez wrogie zachodnie siły, masowych protestów zdradzieckim mord i ubeckich wdów oraz upiorów.

#neuropa z decyzja prezydenta problemu nie ma. Bo to nasze zwycięstwo.

Pytanie jak zareagują #4konserwy

Czy w ich oczach Duda dołączył do grona zdrajców i morderców Lecha Kaczyńskiego, czy jedynie korzysta ze swoich praw w celu wpłynięcia na proces