Wpis z mikrobloga

Dobra mireczki bo przypomniało mi się, że mam jakieś resztki btc na blockchainie ale nie mogę się zalogować do maila xD Loguje się do blockchaina i prosi aby akceptować to logowanie przez maila i problem jest przy mailu bo nie mogę się zalogować na niego jakimś cudem a nie zapisywałem sobie chyba słowa klucz do odzyskania hasła. Idzie jakoś pominąć tą weryfikację przez maila logowania na blockchanie, ew. zalogować się do maila? Poczta to vfemail.net, przy portfelach blockchain mam zapisane jakieś łańcuchy słów, idzie za pomocą tego się jakoś zalogować? Pomocy, pieniądze tam leżą xD
#tor #blockchain #bitcoin #btc #tor
  • 9
  • Odpowiedz
@fervi: zadzialalo, ale nie mam zadnych srodkow w portfelach. i teraz pytanie czy ja cos zle robie czy blockchain np. pozera moje srodki za brak aktywnosci przez 2 lata?
  • Odpowiedz
@bb-8: Wszelkie giełdy online to coś jak banki. Instytucje, którym musisz ufać. Ale jak wiadomo - banki plajtują, uciekają i tu podobnie.

A masz jakieś transakcje? Może te słowa są tylko do blockchain.info (pierwsze co zrób to przelej hajs do siebie) czy puste konto? Może wygenerowałeś po prostu czysty portfel (że tak powiem)
  • Odpowiedz
@fervi: no wlasnie w obu nie ma zadnych transakcji, oba portfele sa puste, nie ma nic na nich. i przywracalem niby portfele ale nie wiem
  • Odpowiedz
@bb-8: To może być tylko do blockchain.info pewnie. Poproś support o wskazówki, a potem jak się zalogujesz to przelej wszystko do normalnego portfela
  • Odpowiedz