Wpis z mikrobloga

@residentevil88: A nie przyszło Ci do łba, że jeśli PIS upolityczni SN to będzie miał władzę absolutną? Jeśli przegrają wybory - to będą mogli powiedzieć, że były sfałszowane i potem się będziesz sądził i udowadniał, że jednak nie były, co nie przejdzie, bo sądy orzekną, że jednak były?
I tak kolejno - mogą zlikwidować samorządy (a kto wie lepiej co potrzeba lokalnej społeczności niż samorządy), zrobić władzę scentralizowaną i totalną dyktaturę?
  • Odpowiedz
@Pareidolia: I jestem apolityczny. W dupie mam wszystkie opcje polityczne, bo każda jest #!$%@?, po prostu chcę zyć w spokoju i nie pójść do więzienia za to, że się krzywo spojrzę na partię rządzącą (a do tego to zmierza)
Poza tym po to jest ustawa zasadnicza, żeby jej przestrzegać.
  • Odpowiedz
@Pareidolia: A skąd pewność że SN nie jest teraz upolityczniony ?A jeśli jest "niezależny" i przed nikim nie odpowiada to na pewno jest to idealny stan?Jasne,że mogą wprowadzić totalną dyktaturę i katoszariat,słyszę to od wielu lat.W zasadzie już dawno mieli to zrobić.Ale nawet jeśli by chcieli to : a) Polska nie jest gospodarczo samowystarczalna,a dyktatura musi co do zasady taka być.W przypadku blokady sasiednich państw jesteśmy załatwieni. b) każda dyktatura musi
  • Odpowiedz