Wpis z mikrobloga

Jako ze od jutra w Polsce pigułka "dzień po" będzie tylko na receptę, to gdyby ktoś miał problem z zakupem (szczególnie w małych miejscowościach), niech da znać. Wyśle mu z normalnego kraju.
Oczywiscie dajcie znać wcześniej (na zapas w razie W), a nie w dniu kiedy pęknie wam guma.
Ilość wysyłek oczywiście ograniczona i nie wysyłam ilości hurtowych do jednej osoby.
#sex #zwiazki #antykoncepcja awaryjna

I dodam jeszcze #rozdajo to może boty wyplusują
reflex1 - Jako ze od jutra w Polsce pigułka "dzień po" będzie tylko na receptę, to gd...

źródło: comment_BXOXmiN9oSxR1m0I9KHfrRlRUA9gqwD5.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
takiego działania własnie się spodziewałam... wczoraj kolejki w aptekach że aż człowiek się zastanawiał czy to koniec świata a dzisiaj hurtowa sprzedaż... lepiej pomyślec o jakiejś alternatywnej antykocepcji. Ja mam już drugi rok wkładkę levosert którą ma się przez 3 lata i nie trzeba pamiętać o łykaniu tabletek i wypisywaniu/wykupywaniu recept - ona po prostu sobie jest. Lepiej takim sprawdzonym sposobem się zabezpieczać niż kupować tabletki z nieznanych źródeł
  • Odpowiedz
@reflex1: szanuję, kupiłam na zapas jedną z długim terminem ważności (jak tylko zaczęli przy niej majstrować prawnie) i obym nigdy nie musiała jej użyć; zapisuję sobie Ciebie, mireczku, w notatce jako spoko osobę. A innym chcę przypomnieć/poinfomować o istnieniu fundacji LekarzeKobietom: https://www.facebook.com/lekarzekobietom/

Swoją drogą, to najdroższy CUKIEREK w moim życiu.

...i jak tu kochać kraj, który ciągle daje mi w mordę? W normalnych krajach są dostępne z automatu, w Rossmannach, odpowiednikach
  • Odpowiedz
@50HerbatGreya: Z wiadomości które dostałem na priv okazuje się ze w małych miejscowosciach to nie takie proste. Bo jedyny lekarz na wiosce jest katolem i zasłania się klauzulą sumienie, a jak się uda u lekarza, to w aptece masz kogoś, kto ci nie sprzeda, bo ma takie prawo.
Również kwestia małomiasteczkowości, gdzie lekarz, tudzież aptekarz przy piwku w oberży powie kto sobie to kupił.
Ten wpis jest dla naprawdę ludzi, którzy
  • Odpowiedz
@50HerbatGreya: Możesz go zabić śmiechem, ale tabletki nie dostaniesz, bo lekarz ma prawo odmówić, bo klauzula sumienia.
A co do ceny, to u mnie jest podobna, z tym że zarobki są wyższe. Tu na tabletkę pracujesz przy najniższych zarobkach jakieś 2,5 godziny, w Polsce 9.
  • Odpowiedz