Wpis z mikrobloga

Do napisania tego skłonił mnie post @agaja i jej trafne spostrzeżenie.
Otóż @wyjde_z_przegrywu sam #!$%@? się że stulejarstwo to inna rasa i normickie #!$%@? porady (wiecie w stylu wyjdź z piwnicy do ludzi, weź się za siebie itp.) tylko pogrążą stulejarzy i doprowadzą ich do depresji i samobója i zakazuje nam dawać swoich porad, każe natomiast chodzić na dziwki i bezpiecznie szukać różowych przez internet. Normików wyzywa że są #!$%@? i każe #!$%@?ć ze swoimi poradami jak najdalej, bo "ich porady tylko szkodzą".

Za to gdy normictwo bądź stuleje chcący wyjść ze #!$%@? zagadują bądź chcą zagadać do różowych i opisują swoje przeżycia bądź proszą o wsparcię/radę innych zwolenników zagadywania ten #!$%@? się tam (wcale nieproszony) ze swoimi brudnymi stulejarskimi łapskami i bez powodu z miejsca hejtuje założyciela tematu bądź inne osoby go popierające. Pierwszy przykład z brzegu:
https://www.wykop.pl/wpis/25435475/jak-pod-tym-wpisem-bedzie-20-plusow-przed-15-00-to/

@Fryderyk94 jest zwolennikiem zagadywania a wzp #!$%@? się ze swoim #!$%@? tekstem:

zycze milego robienia z siebie posmiewiska


Czyli w skrócie - @wyjde_z_przegrywu jak chcesz żebyśmy #!$%@? się z naszymi poradami i opiniami od stulejarzy chcących tkwić w #!$%@? (czytaj przeciwników podrywania poza internetem) to ty #!$%@? się od normików i stulejarzy chcących ze #!$%@? wyjść. Albo tolerancja dwukierunkowa albo wcale.

#wyjdezprzegrywucontent #przegryw #stulejacontent
  • 12
@wyjde_z_przegrywu Zatem ani ja ani nikt ze zwolenników podrywu i wyjścia ze #!$%@? nie mamy zamiaru wstrzymywać się ze stwierdzeniami że stulejarstwo to dno społeczeństwa, że podryw jest the best, że jesteś zjebem, że podryw przez internet ssie i wyjście ze #!$%@? to przede wszystkim praca nad swoją osobowością i kontakt z różowymi w realu i "wyjście do ludzi", a każdy kto nie ma różowego i nie stara go zdobyć jest po
@wyjde_z_przegrywu Raczej twój nick ciebie, bo minął prawie rok jak sam się chwaliłeś a dalej tkwisz w #!$%@?. Poza tym mój nick to ironia/parodia (#!$%@? nie wiem jak to sie nazywa w stylistyce) bo jestem z pogranicza normik/wygryw i wybrałem go sobie dla beki.

Zwłaszcza ciebie obce zdanie nie obchodzi. Tak bardzo cie nie obchodzi, że odpisujesz natychmiast i kipisz z #!$%@? jak ktoś napisze coś niezgodnego z twoim #!$%@? światopoglądem (
@wyjde_z_przegrywu

tyle priv co ja

O #!$%@? wygryw życia bo sławny na mirko ( ͜͡ʖ ͡€)

Chcesz doradzać innym jak wyjść ze #!$%@? mimo że sam z niego nie wyszedłeś. Logika w twoim stylu.
Też mogę życzyć powodzenia, nikogo i tak nigdy nie przeruchasz bez konieczności wcześniejszego zapłacenia za to.

( )TAKŻE UMIERAJ "NA STOJĄCO" JAK TO POWTARZASZ
@yourgrandma: ech ja od dawna gościa mam na czarnej, a niedawno zostałam zwyzywana od roszczeniowych i leniwych ksiezniczek, bo nie odpisalam na post, ktorego clue zamykało się w "wypier..." (gdyby nie inny użytkownik,nawet bym nie wiedziala,ze zostałam podana jako przykład zadajacej atencji i wiecznego pidrywu baby :p)
Coz :p

@wieczny_stulejarz: gość ma ze sobą problemy i nie może pojac, że ktoś może chcieć życ inaczej, niż to się jemu wydaje.
gość ma ze sobą problemy i nie może pojac, że ktoś może chcieć życ inaczej, niż to się jemu wydaje.


@agaja: że 99,9% ludzi chce żyć inaczej ;) tak bym to ujął ;)