Wpis z mikrobloga

Mirki, złotówa @leeshay wrzuciła zrzut ekranu, jakoby Uber próbował pobrać wielokrotnie pieniądze z jego karty bezpodstawnie. Zwróciłem mu uwagę, że podrabianie dokumentacji bankowej jest karalne i że warto byłoby tematem zainteresować Ubera i mBank, ale jak można się spodziewać, po złapaniu kilku plusów mój komentarz został "usunięty przez autora wpisu" - tak właśnie wygląda dyskusja z tą złotówą.
Tutaj oryginalny wpis złotówy - https://www.wykop.pl/wpis/25476443/uwaga-ostrzegam-wszystkich-przed-podawaniem-w-firm/
Tutaj zrzut ekranu na wypadek jak by usunął - http://i.imgur.com/eZU0nfe.png
Może zrobimy jakąś akcję i napiszemy większą grupą do Ubera żeby sprawdzili czy faktycznie takie coś miało miejsce? Jak nie, to już oni się postarają żeby mu zrobić z dupy jesień średniowiecza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZespolmBanku co myślicie o tym screenie? wygląda na wiarygodny? a jeśli nie, to czy to podchodzi pod fałszowanie dokumentacji bankowej?

#taxi #uber
  • 49
  • Odpowiedz
@WyczesanyCzesiek: to historia z fb udostępniona przez człowieka z imienia i nazwiska dziesiątki tysięcy razy, także raczej tej "siły nie powstrzymacie". Portal ze śmiesznymi obrazkami ma mniejszy zasięg niż fb
  • Odpowiedz
@WyczesanyCzesiek: nie szkoda Ci kopać już leżących ludzi którzy właściwie jedyne co potrafią to prowadzić samochód, choć i to nie zawsze? Świat ich wyprzedził, technologia pokonała, co im pozostało poza tupaniem nogą?
  • Odpowiedz
@fishery: pewnie jego multi, tak jak pisałem, technologia już dawno pokonała taksiarzy. I tak cud że niektórzy potrafią obsługiwać komputer czy telefon, no ale to pewnie ci młodsi i zdolniejsi.
  • Odpowiedz
@WyczesanyCzesiek nie jesteśmy w stanie się wypowiedzieć na temat dokumentu, który został wygenerowany ze strony Ubera – to pytanie powinno trafić do Ubera.

W przypadku wątpliwości możliwe jest zawsze złożenie reklamacji - dopiero na jej podstawie będziemy mogli przeprowadzić ewentualną analizę i udzielić odpowiedzi.

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku
  • Odpowiedz