Wpis z mikrobloga

Nie poszedłem dziś na demonstrację, bo widziałem wczorajszą. Wiecie co, mówi sie, że ktoś wykonujący te same czynności licząc na inny skutek jest idiotą, dlatego nie poszedłem bo to bezskuteczne, przynajmniej w tej formie.
Manifestacje powinny sie odbyć nie pod Sądami, a pod siedzibami pisu i powinny przypominać te które organizowali niezwykle skuteczni górnicy. Powinno być palenie opon, obrzucanie kamieniami budynków i ogólnie zastraszanie tych którzy z 17% zrobili sobie cały naród. Trzeba im pokazać, że pozostałe 83% nie dość że istniej, to jeszcze ma kły i pazury i w razie czego potrafi przywalić, a jak już przywali to będzie bolało. Oni wszyscy z Kaczyńskim, Piotrowiczem i resztą musza zacząć się bać, inaczej przed niczym sie nie cofną. A i nie ma sensu czekać do wyborów, bo wyborów , przynajmniej tych wolnych nie będzie.
O wolność sie walczy a nie prosi, tak przynajmniej twierdził Havel
#polityka #sejm #pis #dobrazmiana
Pobierz blabusna666 - Nie poszedłem dziś na demonstrację, bo widziałem wczorajszą. Wiecie co,...
źródło: comment_TIyKfTBSYQrkfi7dteDJuVOezJrWQKea.jpg
  • 19
@blabusna666: jesteśmy miałcy - do dzisiaj nie jestem w stanie pojąć, dlaczego trzej sędziowie nie złożyli przysiąg listownie. Przecież to nie wydarzyło się z dnia na dzień, a postępuje od roku
@blabusna666: gdybym w ogóle zastanawiam się nad pójsciem na jakikolwiek protest to miałbym spory dylemat, bo z jednej strony im szybciej PiS zniknie tym lepiej, a z drugiej stanąc w jednym szeregu z razemkami czy KODem? Są pewne granice.
wiesz, mnie przeraża, że ACTA potrafiły wzbudzić w ludziach więcej sprzeciwu, niż utrata NIEZAWISŁOŚCI Sądów


@blabusna666: Tylko, że PiS ma to w dupie, oni już dawno zaczęli łamać prawo więc mogą iść tylko naprzód. Mogą liczyć na 20% swojego żelaznego elektoratu i kolejnych ~15% miłośników i programu socjalnego. I do kiedy 500+ jest to Ci wyborcy będą. Zauważ, że pomimo największego w historii progarmu socjalnego wcale im w sondażach poparcie nie