Wpis z mikrobloga

Mirki, pijcie ze mno kompot, jaram się strasznie bo kupiłam w końcu kieszonkowy rzutnik(ʘʘ)
łączy się z kompem/telefonem przez bluetooth
odbiera też wifi, także można go zabrać wszędzie
60 cali ale 100też da radę z lekką stratą na jakości

z głośnikami na bluetooth to zestaw idealnyʕʔ
można sobie zrobić letnie kino pod chmurką
i w ogóle jest tyle różnych możliwości...


#chinskiecuda #technologia #chiny
adableble - Mirki, pijcie ze mno kompot, jaram się strasznie bo kupiłam w końcu kiesz...

źródło: comment_0k4Xta49aQf3EDZKrGZgZG9TPfBUpZdp.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@le1t00: na zdjeciu nie widac skali bo ciemno.
ale ja sie czuje jak w kinie (ʘʘ) tyle ze nie ma gowniakow ani gadajacych/mlaskających ludzi
@rejestracjatoponad14sekund: stypendium jezykowe z instytutu konfucjusza, niestety juz sie konczy, we wtorek powrot do szarej polskiej rzeczywistosci...
przynajmniej mam rzutnik ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Za mna chodzi cos podobnego tylko "ciut" mniej mobilnego akumulator 80ah +przetwornica projektor i przescieradll by obejrzec horror w lesie :D
Ktos wie czy taki samochodowy akumulator dalby rade przy projektorze ?
  • Odpowiedz
  • 2
@adableble różowy lubiący gadżety to skarb, ja jak próbuję coś majstrować przy naszym sprzęcie AV to zawsze spotykam się z dezaprobatą żony( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
można sobie zrobić letnie kino pod chmurką

i w ogóle jest tyle różnych możliwości...


@adableble: no pewnie, jak poza głośnikami na Bluetooth zatargasz jeszcze ze sobą ekran i pojemny power bank :D
  • Odpowiedz
@metrom: nie wiem czy taki skarb. jest 4rano a ja dalej w tym grzebie...
a jestes pewien ze to nie chodzi o to nie chodzi o bałagan jaki robisz podczas majsterkowania?
no I masa czasu jaką spędzasz nad sprzętem zamiast spędzać czas z żoną?
tak mi sie jakos pomyślało( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@adableble bałagan mówisz... Może coś być ale chyba bardziej uważa że to bez sensu bo skoro gra to po co psuć i komplikować, a ja po prostu lubię( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz