Wpis z mikrobloga

McCain to jest doslownie rak co sie wlasnie potwierdzilo :D Chore umysly rzadza w USA i maja racej ci co mowia ze trzeba ich usunac jak mccain ma usuwany mozg :D https://www.theguardian.com/us-news/2017/jul/19/john-mccain-brain-cancer
Dobre wiesco ostatnio. Nie tylko bagdadi zginal ale i jego mocodawca mccain wlasnie zdycha :)
#syria #usa
p.....u - McCain to jest doslownie rak co sie wlasnie potwierdzilo :D Chore umysly rz...

źródło: comment_XbeTJ3Bedk8m59aOKD7V2tcjNhLgONnR.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sniper12: Samo zdjęcie nie jest fejkiem. Zamieścił je McCain na swojej stronie. Fejkami są opisy sugerujące Bagdadiego. To są dowódcy Frontu Północnego"rebelsów", każdy znany z nazwiska i nie mają nic wspólnego z Bagdadim i ISIS. Gdzieś to kiedyś miałem, ale wrodzony leń nie daje mi teraz szukać.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pitu00pitu: Na razie nie ma dowodów na śmierć Bagdadiego. Przy okazji przypomnę, że ISIS w Afganistanie promuje się jako lepsze od talibów, bo talibowie przez dwa lata ukrywali śmierć mułły Omara, co według dżihadystów było skandalem. ISIS nie jest na tyle głupie, by robić to samo w stosunku do Bagdadiego.
  • Odpowiedz
@pitu00pitu: #!$%@? marek ale mnie #!$%@?łeś tym zdjęcie () nie wrzucaj takich #!$%@? fejków do cholery , nie jesteśmy #!$%@? na forum partii zmiana źeby takie ścierwo wrzucać.

Ten koleś to jeden z dowódców rebelianckiej grupy działającej na północy Syrii w rejonie Azaz - Northern Storm Brigade.

Ogarnij się !
  • Odpowiedz