Wpis z mikrobloga

Poznańska Liga Kolorowych Misiów

Moi drodzy, zapraszam Was wszystkich (jak co sobotę) na kolejną odsłonę naszych wspaniałych rozgrywek!
Zapisy prowadzone są tutaj: https://wykoevent.pl/event/120 - nie brałeś jeszcze udziału? Nasze rozgrywki zabijają śmiechem, więc serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Gramy od godziny 15:30 (przychodzimy więc o 15:15) do 17:00. Zainteresowanych uprasza się do wzięcia ze sobą dwóch koszulek - jednej czarnej (bądź też granatowej ;p), drugiej "kolorowej".

Przy okazji wrzucam ankietę - będę dzwonić do faceta od Orlika. Chcielibyście grać jeszcze w jakiś dzień w tygodniu? Mogę spróbować wypytać o np. środę. W takiej sytuacji mielibyśmy poniedziałek, środę i sobotę. Pytania są czysto hipotetyczne, bo nawet nie wiem czy jest wolny termin.


#poznanpilkekopie #poznan

Chcemy grać w środę?

  • Tak, 17:30-19:00 11.8% (2)
  • Tak, 19:30-21:00 64.7% (11)
  • Nie :( 23.5% (4)

Oddanych głosów: 17

  • 15
  • Odpowiedz
@pwone słaby jesteś :D. @vaxx Szkoda, że nie można zagłosować na dwie opcje - mi bardziej pasuje 19:30-21 ale na wcześniejszą też mógłbym przychodzić. Jeśli te dwie osoby z 17:30 myślą podobnie to na 19:30-21 było by już 10 osób.
  • Odpowiedz
@wisnia_pw: dzwoniłem do faceta i niestety w środę nic wolnego nie ma. Możliwe jednak, że coś takiego na czwartki się uda ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz