Wpis z mikrobloga

@spardo: kart coraz więcej Mirku, myślę ze cena wróci w 2 tygodnie wczoraj 1070 w wersji mini od zotac-a był za 1800 w morelowym sklepie więc teraz pozostaje czekać ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na zdjęciu klasyka, morelowi chcą zarobić ale gdzie logika
@spardo: a macie jakiegoś sprawdzonego producenta? Wiele mówi się o evga i ich gwarancji, tylko modele acx są raczej spalone, a icx z poprawkami są drogie, polecicie może jakiegoś producenta, coś innego niż msi bo faktycznie słyszy się coraz mniej dobrego o nich
@Tosterekk: skoro mówisz że EVGA ma najlepszą gwarancje (bo ma)
potem piszesz ze ACX spalony.

To w czym problem? Jak cos sie #!$%@? dostajesz z miejsca nową karte.

EVGA i Corsair maja najlepsze systemy gwarancyjne na swiecie, dlatego 3/4 kompa mam #!$%@? bebechami od Corsaira.
Szkoda ze nie maja jeszcze kart graficznych to mialbym 100%
@AmonGoeth: to fakt trochę źle to ubrałem w słowa, bardziej chciałem się odnieść do tego, ze wśród modeli EVGA serii 1070/80 lepiej będzie poszukać modelu iCX zamiast ACX, aby nie było potrzeby, nawet w przyszłości uganiać z gwarancjami, oczywiście to też istotny czynnik, aby model gwarancji był uczciwy dla użytkownika i gwarantował mu rzeczywista ochronę na wypadek awarii, ale szczerze wolałbym jako użytkownik po prostu nie musieć korzystać z tej ochrony
@Tosterekk: jakbym miał dealować z EVGĄ to miałbym wszystko w dupie tak naprawde, ludzie w Polsce są niestety źle uświadczeni o gwarantach bo wiąże się to z niekończącą się batalią sprzedawca/dystrybutor/kupujący i brakiem sprzętu na miesiące. Dlatego tłumacze ci ze te dwie firmy działają zupełnie inaczej. Masz problem? Wysyłają nową kartę albo naprawiają obecną w trybie przyspieszonym albo dostajesz kase spowrotem. Koniec dyskusji.

Mi sie #!$%@?ł sprzęt (chlodzenie wodne) Corsaira 2