Wpis z mikrobloga

Mirki, zachciało mi się blackberry priv xD to będzie krok w tył bo zamiast mojej obecnej z3 mogę sobie kupić najnowszą zetke ale spodobał mi się pomysł z ich klawiaturą.
Do sedna, czy Priv nie jest już przestarzały? Uprzedzając, z fona tylko mirkuje, fb i przeglądarka.
#telefony #android #blackberry
  • 9
@Seid: kumpel ma i mega sobie chwali, sam na nim czasem siedziałem i aż miałem ochotę go kupić. Generalnie polecam, weź tylko pod uwagę to, że jest to trochę inny system, niż android (wiadomości, połaczenia, whatsapp i messenger masz w jednej appce o nazwie BlackBerry Hub) no i od razu po zakupie w google chrome musisz przerzucić pasek z góry na dół, bo mega nie wygodnie siedzi się na przeglądarce jak
@Pstek: Obecny Priv według strony producenta śmiga na androidzie ze swoją nakładką ze wspomnianym przez Ciebie hub-em. Tą nakładkę zawsze można wywalić ale nie jestem zwolennikiem takich działań, nigdy nawet nie rootowałem swojego sony i nie zamierzam. Jak sprawiała się klawiatura fizyczna?
@Seid: Byłem szczerze mega zaskoczony, bo zajebiście to spasowali - pisząc coś czy przeglądając neta nie musisz odklejać palca od klawiatury tylko jeżdżąc po klawiaturze kciukiem z góry na dół przewijasz stronę, przewijając z prawej w lewą podczas pisania usuwasz tekst, a jak dobrze pamiętam z lewej na prawą zamykasz obecne okienko, było jeszcze kilka takich gestów jak np przybliżanie ale już nie pamiętam jak to się robiło :P
@Seid: tak czy siak kolega ma go już z 1,5 roku i nie niszczy się, działa płynnie i dobrze, bateria też nie leci na łeb na szyję po wyjęciu z ładowania. Zaczynał od passporta, doszedł do priva i stwierdził, że już nigdy nie zmieni na inną firmę niż BlackBerry
Do sedna, czy Priv nie jest już przestarzały? Uprzedzając, z fona tylko mirkuje, fb i przeglądarka.


@Seid:

Do tego to Priv starczy i to ze sporym naddatkiem. A sprzętowa klawiatura jest niezastąpiona przy pisaniu czegokolwiek dłuższego niż jednozdaniowce. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Seid: Większości ludzi wystarczają max średniaki, choć biorąc flagowce.
Osobiście widzę niewielką różnicę między moim poprzednim redmi note 3 pro a obecny mi5s+ a na pewno nie taką bym drugi raz kupił telefon w takiej kwocie.