Wpis z mikrobloga

#orange

Należy podziękować frajerom z Allegro, cebulakom, przez których zostały zmienione zasady usługi konto ważne Rok. To właśnie przez nich, Orange zdecydowało się wycofać wydłużanie bonusu we Free kontem ważnym rok.
A zrobili to, bo to był najtańszy, najprostszy i najszybszy sposób na rozwiazanie tego problemu...
Jestem rozczarowany, bo nie tego się spodziewałem. Ale można się było tego spodziewać. Z tego samego powodu play wycofał zbieraj minuty (które zaczęły generować im straty po zrownaniu mtr, przez Januszy allegro), z tego samego powodu Orange wycofalo dawniej przelew sms (który powrócił w ubogiej wersji).
I tak. Nawet te 1410 GB miało być na rok. Ale gdy przez baranów zaczęli tracić, musieli zareagować. Szkoda że w ten sposób.

#gorzkiezale
  • 15
@Clear: mityczni "Janusze z Allegro" kisnę niemiłosiernie z bólu dupy...
jak ktoś jest bardziej przedsiębiorczy i sprytny od Ciebie to jest Januszem, bo nie siedzi an dupie i nic nie robi...
jeśli ktoś wykozystuje promocję w dozwolony sposób to nie ma to nic wspólnego z Januszerką, poprostu boli Cię, że im się udało, a tobie nie
@kiszczak: krótkowzrocznością wykazał tu się operator, a nie pomniejszy biznesmen wykorzystujący okazję na ile się da, każdy kto ma okazję zarobić chce wyciągnąć z tego jak najwięcej i jest to całkowicie naturalne
@ZjemCiNoge przez takich kretynow, operatorzy ograniczają i uszczelniają promocje. To nie jest przedsiębiorczość tylko głupota, krotkowzrocznosc i zerowanie na ciemnocie mas.

Na nich tracą zwykli użytkownicy.
@Clear: a nie wiesz czy jak mam już rwk + 1410GB i chce teraz znowu doładować żeby zwiększyć ilość GB czy nie zmniejszy mi to czasu ważności pakietu do 155dni jeśli teraz mam rok?
@Radzioo1: Nie powinno. Jeśli by zmniejszyło, to reklamacyjnie Ci przywrócą termin (do maks. roku).
Jedyne co się zmieniło to kwestia tego, że NOWY bonus nie jest wydłużany kontem ważnym rok (oraz jest lejek po wykorzystaniu).
Nadal jeśli masz ważność dłuższą niż wynikającą z nowego bonusu, nie powinno się skrócić.
@Radzioo1: Ja na szczęście zdążyłem. Teraz martwię się tylko, aby nie zmodyfikowali usługi dla przenoszących numer za 28 zł, to nie będę musiał się jakoś szczególnie martwić przez najbliższy rok chociaż.