Wpis z mikrobloga

Imho, to co teraz #!$%@?ł Dudeł to po prostu granie w dobrego i złego policjanta, oraz zastosowanie techniki "drzwiami w twarz". Polakom łatwiej będzie zaakceptować zmiany, skoro ambicje PiSu zostały "przytemperowane".

Oczywiście fajnie by było, gdyby Pan Prezydent odciął pępiwinę od prezesa, ale póki co, nie mam zamiaru się łudzić ;d
#pis #duda #polityka
  • 4
@Snupiii: Mam wrażenie, że lud jest tak ciemny, że nawet nie było takie zagranie jakoś specjalnie potrzebne. Ludzie nie walczą o dobrobyt, czy nawet "prawdę", tylko o zwycięstwo swojego obozu.
I żeby nie być gołosłownym, to przytoczę tu przykład naszego wspaniałego wykopu, gdzie kiedyś PO było bronione argumentem "a bo PiS by był gorszy", a teraz PiSu broni się "a PO to lepsze nie było".
W mojej opinii, z władzą nie
a gdzie widzisz granicę pomiędzy sprawianiem pozorów na rozkaz Jarosława a faktycznym odcięciem pępowiny?


To co on ma jeszcze zrobić?

@kokosanki: Trudno powiedzieć. Na pewno nie będę wieszczył wiosny po ujrzeniu jednej jaskółki. Oczekiwałbym czegoś, co faktycznie będzie niekorzystne dla PiSu, bo w dzisiejszej sprawie nietrudno doszukać się taniej zagrywki psychologicznej.