Wpis z mikrobloga

@TicoTicoTico: Widać nie oglądałeś wcześniej, kiedy posłowie opozycji kwiczeli podczas czytania ustawy. Nie mówię o grupce posłów która stała przy mównicy i próbowała zagłuszyć posła czytającego. No ale jak to neuropki - fakty wybiórcze i manipulacja.
@Non_vincere_te: Widać nie umiesz czytać. Wskaż mi miejsce, gdzie napisałem, że tylko i wyłącznie posłowie PiSu robią trzodę chlewną.

Ale cała polityka - nieważne, że my postępujemy źle. Ważne, że ktoś inny postępuje źle.

PS: do w zasadzie najważniejszej osoby w polskim sądownictwie wypadałoby mieć większy szacunek, niż do losowego posła.
@Non_vincere_te: I dlatego napisałem "Ale bydło". Mierzi mnie jednak głównie zachowanie posłów PiSu z trzech powodów: marszałek zwracający uwagę tylko opozycji, brak szacunku nie tylko do innych posłów, ale i do osób spoza parlamentu i pustki po stronie rządowej sejmu.
@miki4ever: Nikt nie jest usprawiedliwiony. Wszyscy dzisiaj zachowywali się jak bydło, każdy każdemu przerywał. Każda strona dała pokaz zburaczenia.

Mierzi mnie jednak głównie zachowanie posłów PiSu z trzech powodów: marszałek zwracający uwagę tylko opozycji, brak szacunku nie tylko do innych posłów, ale i do osób spoza parlamentu i pustki po stronie rządowej sejmu


@TicoTicoTico: No i ładnie wyjaśniłeś