Wpis z mikrobloga

@sylwke3100 no właśnie ja muszę się dostać do strefy logistycznej w Sosnowcu, więc teoretycznie jak wysiadam z autobusu z Krk na Piotra skargi to najszybszy jest 815 i potem 160, ale to pieprzone 815 zawsze się spóźnia.
@borntobetroll: Rozważ jeszcze opcję pojechania pociągiem do Mysłowic i tam w 160 (przystanek Mysłowice Kościół) - pociąg jedzie dłużej, ale za to autobusem będzie dużo bliżej, więc w sumie pewnie czas dojazdu wyjdzie taki sam.
@borntobetroll: Rozważ jeszcze opcję pojechania pociągiem do Mysłowic i tam w 160 (przystanek Mysłowice Kościół) - pociąg jedzie dłużej, ale za to autobusem będzie dużo bliżej, więc w sumie pewnie czas dojazdu wyjdzie taki sam.


@ms93: Tu już nie lepiej pociągiem na dworzec do Sosnowca?
@sylwke3100: Uzasadnij dlaczego ten pociąg jest taki zły.
Pociąg Kraków-Mysłowice jedzie 1h55-2h00. Mysłowice Kościół - Bobrek Innowacyjna to 20 minut w 160. W sumie 2h20min jazdy + jedna przesiadka.
Autobus Kraków-Katowice jedzie 1h-1h30, w zależności od korków. Dojazd Katowice Skargi - Bobrek Innowacyjna to 55-60 minut. W sumie 1h55-2h30 + dwie przesiadki.
Skoro jest problem z przesiadką przy jechaniu z Katowic, to nie wiem dlaczego opcja z pociągiem, który w najgorszej
@sylwke3100: @ms93: @przech: problem polega na tym, że ja dowiaduję się że trzeba jechac do Sosnowca do strefy logistycznej z wyprzedzeniem np. 30min :D i jak akurat nie ma żadnego auta to wsiadam w najbliższego busa do KTW albo jak mam farta to w Kaya trans. Jak mam możliwość zaplanowania przyjazdu wcześniej to najlepszy jest Kaya trans i potem 160, ale nie zawsze się tak układa.