Wpis z mikrobloga

Pasta o Gumowej Przepychaczce

Wiecie co? Te k%!!y sa przej!??ne, wszystko odetkaja! Jak przyjechalem do UK to wynajmowalem mieszkanie sam przez rok(moja narzeczona konczyla szkole w Polsce). Tak mi bylo cicho i nudno samemu wiec pomyslalem, zeby poszukac jakiegos kolegi, co to lubi pograc na ps4, strzelic piwko i pogadac o dupie marynie. No wiec przyprowadzil sie do mnie chlopak i pewnego dnia zatkalem kibel w nocy, juz poszlem spac a rano poszlem do pracy. Po pracy kupilem tzw kreta i po przyjsciu do domu go wsypalem. Nic to nie dalo woec sie ubralem i poszlem kupic przepychaczke, jak wrocilem to kolega mi oznajmil, ze nakakal rano i bylo juz zatkane a teraz go przypililo i znowu nakakal i sie tak k?!$%sko zatkalo tymi trzema kabanami i papierem ze kabany po sam rant na want plywaly i kret nie dal rady z jedna kupa a przepychaczka jak sie zassala to az lekko bryzglo na lazienke i przy okazji na moj ryj ale jak odetkalo to chyba wyj!??lo w calym pionie kible bo za kilka godzin przyjechalo do klatki pogotowie szambonurkowe XDDDD Takze dla mnie przepychaczka to krolowa udrazniania wszelkich zatorow. Gdyby kogos interesowalo co z kolega, otoz po miesiacu sie rozstalismy bo zaczal cpac marsjanki i mu odj!??lo. Nigdy wiecej z nikim juz nie zamieszkalem bo jednak nie ma to jak samemu ! Pozdro myyrky 3majta sie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pasta #heheszki