Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki.
Zakupy, perfumy - part 2.
Przetestowałem tysiąc zapachów, ktorych nie spamiętałem, ale były to (z tych co pamiętam)
Allure Extreme
Chanel bleu de chanel EDP i EDT
Issey Miyake Nuit i L'Eau
Tom Ford Oud Wood
Chanel Egoiste
Dior Homme Cologne i Fahrenheit
Dolce Gabana The One
Więcej nie pamiętam, ale...dno.
W poprzednim wpisie na mikroblogu napisaliście mi swoje propozycje, których niestety w połowie nie dałem rady przetestować, ale jestem rozczarowany i to strasznie.
Czy serio nie ma męskich perfum, które mają sznyt, charakter, to coś co zostaję w pamięci i nie kosztują 500 zł (Chociaż to też jest głupie gadanie bo Tom Ford kosztował 700) jak Lalique Encre Noire?
Moje rozczarowanie jest niewyobrażalne :/
Kupiłbym Chanel Bleu de Chanel, ale one nie są warte swojej ceny...gdyby setka kosztowala koło 200 zł to owszem, ale nie aż tyle...
Chyba kupie tylko zakup w ciemno, o którym rozmyślałem już i zobaczymy, bo...tylko pokręcić głową można...
#perfumy #perfumyboners #pachnidla
  • 18
  • 0
@einz ja to z miłą chęcią coś niszowego bym spróbował, ale nic nie poradze, jak półki są usłane oklepanymi gównami :D Potem się dziwić, że ludzie nic poza chanelami i diorem nie znają. Ps. w takim razie co polecasz :)?
@dradziak nie znam tego zapachu który typujesz jako najlepszy, ale zawsze polecam Versace błękitne fraiche, to chyba jedna z najlepszych popularnych kompozycji
  • 0
@Hannahalla kurczę no właśnie, jest to taki standardowy, wpasowujący się w obecne tredy słodkawych klimatów zapach, szału nie ma. We mnie żadnej małej emocji nie wzbudza :/ Do bólu poprawne perfumy
  • 0
@einz Chodzi Ci o bleu de chanel, czy o ten co w ciemno chce kupić? Problem w tym jest, że to jest kolejny przyjemniaczek, ten versace. Od tego mam chrome i chrome legend, żeby się psiknąć i zapomnieć
@dradziak: na lato świetny, może kojarzyć się z mocno cytrynowym ciastem/deserem ;P
Ale znam coś jeszcze bardziej świeżego i cytrusowego... Dior Homme Cologne 2013 (biało-mleczny, półprzezroczysty flakon)
  • 1
@Mati_45 Testowałem dzisiaj i rzeczywiście otwarcie ma mega cytrusowe, nawet bardziej niż lalique white i większe niż bleu de chanel edp, ale gdzieś mi szybko zniknął na bloterze. Na nadgarstku mam bleu de chanel, 5 godzina jak siedzi po dwóch chmurkach i tu jest serio bardzo ładna baza, czasem przejawiająca tą syntetyczność niestety, tylko sam zapach jest bliskoskórny już. Rzeczywiście są to perfumy na każdą porę roku :) Waham się, waham, bo
@Hannahalla: już komuś wspominałem, że czas zakupić drugą lub nawet dwie kolejne butle.
Na mnie w ciągu 6 godzin ten zapach zmienia się ze 3 razy :D no i przede wszystkim bardzo podoba się kobietom... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@m____k może będzie miał lepsze opinię jak już trochę pobędzie na rynku :) W sumie ileż to pozycji zostało skreślonych na początku, a potem same ohy i ahy ( ͡° ͜ʖ ͡°)