Wpis z mikrobloga

@twierdzakrzyzak: ja jestem wyluzowany jak szczypiorek na wiosnę, uwierz mi. poparcie mają najwyższe od lat więc nie widzę powodu żeby uginać się pod naporem kilku tysięcy sfrustrowanych protestujących w kilku miejscach w Polsce. jak chcą rządzić to niech sobie wygrają wybory, a nie chcą obalać demokratycznie wybrany rząd przez organizowanie spędów na ulicach w obronie nadzwyczajnej kasty ludzi.
@stop_dyskryminacji_zielonek: wow, co ty nie powiesz, bo inne partie po wygranych wyborach wcale nie mały zwiększonego poparcia.

jak chcą rządzić to niech sobie wygrają wybory, a nie chcą obalać demokratycznie wybrany rząd


@stop_dyskryminacji_zielonek: polecam nałożenie folii aluminiowej na głowę, obalić rząd xD ty masz na serio tak pusto we łbie, że wierzysz w taką tępą propagandę tvp? rząd nie ma 67%, żeby wprowadzać takie zmiany, więc skończ z tą propagandą,
@ZaplutyKarzelReakcji: stwierdzenie "komunistyczna propaganda" miałoby sens gdyby nie było żadnych innych mediów w Polsce poza TVPiS, a przecież np. mogę dla beki wejść na http://wyborcza.pl/ i zapoznać się z ich punktem widzenia
@twierdzakrzyzak: a czego od początku domagają się ci antydemokraci? pod różnymi pretekstami chcą odsunięcia od władzy demokratycznie wybranego rządu i mienią się przy tym "obrońcami demokracji" co zakrawa na absurd. ludzie to widzą i po prostu śmieją się
demokratycznie wybranego rządu i mienią się przy tym "obrońcami demokracji" co zakrawa na absurd. ludzie to widzą i po prostu śmieją się z nich.


@stop_dyskryminacji_zielonek: nie, pewnie większość z nich tego chce, ale protesty odbywają się w sprawie nieuchwalania tych ustaw. ludzie to widzą i śmieją się- urocze, statystyczny wyborca pis z wykształceniem zawodowym ze wsi śmieje się z kogoś, patrz, bo ktoś wykształcony się tym przejmie. to ty i tobie