Wpis z mikrobloga

@Cogres: dawaj zdjecia... a może to jednak nie niemcy? a może to ty nabrudziles a teraz nas oklamujesz?
niemcy sa brudasami? pojezdzij troszke po niemczech i pokaz mi te ich #!$%@? domy... brudne ogrodki oraz zasmieconeulice.. :)
za to jak wyladuje w pyrzowicach i tylko dojedzie sie do pierwszych zabudowan to odrazu widac ze blizej nam do rosji niz europy zachodniej xD
@skitteles: nie interesują mnie twoje zacipki śląskie. Ja mówię o #!$%@? stole podczas jedzenia, szklankach po drinkach walających się pod ich nogami. Kij z tym, robią to koło siebie, ale na fuercie jest taki wiatr, że te zaraz są kilka metrów dalej i walają się gdzie chcą. Tak zapłacili za to, że ktoś to zaraz posprząta, ale kultura czegoś jednak wymaga. Myślenie przyczynowo-skutkowe u nich zanika. I wiele innych, ale szkoda
@Cogres: poki co to sa tylko Twoje slowa.

i jak juz chcesz byc taki powazny to ja tez ci powaznie odpowiem. probujesz kogos poniżyc ale póki co to ty brzmisz jak zakompleksiony "polak" próbujacy połechatac swoje ego tanim pojadem po Niemcach :)
mimo wszystko patrzac na całokształt to niestety albo stety Niemcy maja mocna gospodarke, solidne panstwo, czyste ulice oraz cudowny krajobraz, który jak tylko sie da jest strzezony przed zasyfieniem
@skitteles: ha dobre xD
Nie musisz mierzyć wszystkich swoją miarą. To że jesteś zakompleksiona nie znaczy, że każdy taki jest. Nikogo nie poniżam, opisuje fakty. A ty przychodzisz mi tutaj ze swoimi kompleksami xD
A teraz marny trolu wypad.