Wpis z mikrobloga

Mirabelki, znacie jakiś zamiennik starego poczciwego healthy mixa? Nie chcę kupować tego nowego wydania, bo po dniu noszenia stwierdziłam, że to nie to samo. Chodzi mi zarówno o krycie (nie mam większych problemów ze skórą więc krycie średnie będzie okej) jak i odcienie i zapach - strasznie nie lubię tych naperfumowanych podkładów jak np. lirene (o zgrozo), ten lekko owocowy świeży zapach był idealny. Skóra normalna ze skłonnością do świecenia w strefie T (głównie nos). Dość ważne żeby nie ścierał się zbyt szybko bo mam tendencję to tarcia brody XD
P.S tak kochałam starego healthy mixa, jaki czort kazał im zmieniać taką doskonałość?
( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kosmetyki #mirabelkopomusz sorki ale daje #pokazkosmetyczke bo zawsze miałam go przy sobie i może więcej z was zerknie :)
Pobierz Atktona_tyle - Mirabelki, znacie jakiś zamiennik starego poczciwego healthy mixa? Nie...
źródło: comment_bKnXskkRtj1CJyeu6ZjhFAw9GK1ygOSS.jpg
  • 18
@Atk_to_na_tyle Używam Revlon colorstay i jestem bardzo zadowolona, trzyma się praktycznie cały dzień. Pokusiłam się o przetestowanie Bourjois 123 i w porównaniu to powyższego jest tragiczny- trzyma się max 3-4 h, a jeśli się zaczerwienisz od razu widać. Jeśli chodzi o catrice świetnie się trzyma, ale bardzo wysusza skórę, jeśli masz sucha cerę również odradzam :)
Kolejny głos za Annabelle Minerals - krycie w zupełności wystarczające na zamaskowanie zaczerwienień, poza tym wygląda super-naturalnie - nie wchodzi w zmarszczki mimiczne i nie ściera się brzydko, jak większość płynnych podkładów. Jak dla mnie odkrycie roku, aż zła na siebie jestem, że wcześniej nie spróbowałam :).